(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Zimowe piany poliuretanowe Rawl Pro

Zimowe piany poliuretanowe Rawl Pro

opublikowano: 2007-11-23

Wprowadzona ostatnio na rynek rodzina pian poliuretanowych RAWL PRO firmy Koelner została wzbogacona o dwie nowe piany zimowe. Piany te umożliwiają prace w trudnych warunkach atmosferycznych – można je stosować nawet do temperatury -10 st. Celsjusza. Poliuretanowe piany pistoletowe RAWL PRO z linii zimowej są przeznaczone do profesjonalnego montażu, uszczelniania i wygłuszania. Specjalna formuła powoduje, iż prace z ich zastosowaniem można wykonywać nawet przy ujemnej temperaturze. Piany montażowe RAWL PRO znajdują zastosowanie przede wszystkim do osadzania i uszczelniania stolarki okiennej oraz drzwiowej. Jest to uzupełnienie szerokiej gamy systemów mocowań firmy Koelner. Dzięki pianom RAWL PRO w wersji zimowej teraz możemy osadzać stolarkę otworową także zimą, z gwarancją prawidłowego rozprężenia i utwardzenia przy temperaturze do -10 st. Celsjusza. Piany RAWL PRO, zarówno w wersji letniej, jak i zimowej, charakteryzują się dużą siłą spajania i doskonałą przyczepnością do typowych materiałów stosowanych w budownictwie takich jak cegła, beton, tynk, drewno, metale, styropian czy sztywne piany PUR. Dodatkową zaletą tych pian jest ich wysoka termoizolacyjność. Dzięki temu będą one pomocne dla osób zajmujących się izolacją cieplną dachów, stropodachów, jak też ocieplaniem domów - piany RAWL PRO z linii zimowej doskonale nadają się do wypełniania szczelin w warstwie izolacyjnej budynków. Piany RAWL PRO można stosować również podczas izolacji termicznej sieci wodnych czy kanalizacyjnych, a także centralnego ogrzewania. Teraz, dzięki zimowym pianom RAWL PRO prace te możemy przeprowadzić również przy ujemnej temperaturze powietrza.

W linii zimowej pian RAWL PRO dostępne są dwa profesjonalne produkty. Piana RAWL PRO to jednokomponentowa piana poliuretanowa, o pojemności 750 ml i wydajności do 45 l. RAWL PRO - 65 to niezwykle wydajna piana zimowa, w przypadku której z puszki o pojemności 750 ml otrzymujemy aż do 65 litrów piany. Po RAWL PRO i RAWL PRO – 65 w wersji zimowej sięgną wszystkie profesjonalne ekipy budowlane i monterskie, które nie chcą przerywać prac w okresie zimowym.

RPP-45-W Piana RAWL PRO cena: ok. 22 zł netto / 750 ml RPP-65-W Piana RAWL PRO 65 cena: ok. 27 zł netto / 750 ml Koelner SA, ul. Kwidzyńska 6, Wrocław, http://www.koelner.pl, PR Projekt, http://www.prprojekt.pl

Przeczytaj także:

Srebrnoszary mistrz izolacji
Deska barlinecka merbau − podłoga bez kompromisów
Dobra dachówka to nie wszystkoAktualności archiwum


Google+
facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)