(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Wykonawcy technologiii drewnianej - materiał promocyjny

Wykonawcy technologiii drewnianej - materiał promocyjny

opublikowano: 2016-04-18

 Jako specjaliści technologii szkieletowej, drewnianej możemy pochwalić się współpracą z firmami wykonawczymi na terenie całej Polski. Zobacz mapkę wykonawców. Firma DrewHome wysłała nam notkę promocyjną, którą zamieszczamy poniżej.

 

Firma Grupa DrewHome Sp. z o. o. z Żywca specjalizuje się w budowie drewnianych domów szkieletowych na terenie Śląska, Małopolski, a także w innych rejonach Polski oraz za granicą. Swoje domy realizuje zgodnie z obowiązującymi normami dokładając wszelkich starań aby każdy postawiony budynek był funkcjonalny, ciepły i nowoczesny.

Mówiąc o technologii wykonywania domów szkieletowych (kanadyjskich) należy pamiętać, że daje ona możliwość budowy nie tylko komfortowych i funkcjonalnych budynków mieszkalnych. Najważniejszą zaletą tego typu budownictwa jest energooszczędność oraz wyraźnie niższe koszty inwestycyjne w przeciwieństwie do tradycyjnego budownictwa murowanego. Ponadto domy szkieletowe są bardziej naturalnymi i cieplejszymi obiektami niż budynki murowane.

 

Do budowy domów Grupa DrewHome używa drewna świerkowego klasy wytrzymałościowej C24, które jest suszone komorowo, czterostronnie strugane i ma sfazowane krawędzie. Z takich elementów w około 2 tygodnie montowany jest na budowie szkielet domu przez ekipę doświadczonych cieśli. Kolejne prace takie jak: montaż okien, pokrycia dachowego, wykonanie elewacji, instalacji oraz wykończenie wewnątrz do stanu deweloperskiego trwają około 2-3 miesiące, a inwestorowi pozostaje wykończyć pomieszczenia według swoich upodobań. Oznacza to, że cały proces budowy od wbicia pierwszej łopaty w ziemię do wprowadzenia się do nowego domu można zamknąć nawet w 3 miesiące, a przeciętnie trwa on około pół roku.

Przyszłych Inwestorów oraz każdego, kto jest zainteresowany tym jak powstaje dom szkieletowy Firma zaprasza na swoje budowy. Jest to doskonała okazja aby poznać technologię i przekonać się, czy dom szkieletowy jest właśnie domem o jakim marzymy. W celu umówienia spotkania można kontaktować się z przedstawicielem firmy pod numerem telefonu 570 007 555 lub poprzez e-mail: a.rab@drewhome.pl

 

 

 

Grupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Komorowskich 29 | 34-300 Żywiec| POLAND

www.drewhome.com.pl | www.facebook.com/DrewHome.budownictwo

 


Przeczytaj także:

Wywiad z Leszkiem Krysikiem, wykonawcą domów z drewna
Dlaczego szkielet? Wywiad

Proponowane projekty:

Nowa super cena 2600 zł 2400 zł
projekt domu

RIO 2
wymiar obiektu: 12.08m x 8.68m
118.27m² 2400 zł

Nowa super cena 2600 zł 2400 zł
projekt domu

TRYPOLIS 2
wymiar obiektu: 11.92m x 8.18m
106.3m² 2400 zł

projekt domu

VITORIA projekt domu mieszkal...
wymiar obiektu: 17.7m x 12.9m
127.02m² 3200 zł
Aktualności archiwum


Google+
facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)