(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Hörmann z Laurem Konsumenta 2017

Hörmann z Laurem Konsumenta 2017

opublikowano: 2017-03-27

Firma Hörmann zdobyła pierwsze miejsce w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług Laur Konsumenta 2017. Konsumenci odpowiadający na pytanie: jakie produkty, marki i usługi uważają za najlepsze i warte polecenia w kategorii bramy garażowe, najczęściej wskazywali na markę Hörmann.

 

- Te opinie są dla nas cenne, pokazują bowiem, że długofalowa strategia rozwoju i promocji produktów przynosi efekty. Postawiliśmy na nowoczesne technologie i klienci to doceniają – mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o.

 

Konsumenci przede wszystkim cenią trwałość bram tego niemieckiego producenta. Podkreślają, że bramy garażowe dzięki idealnie dopasowanym do ich ciężaru sprężynom oraz napędowi nawet kilkadziesiąt lat działają płynnie i bezpiecznie, a ich odporne na działanie warunków pogodowych powierzchnie przez długie lata zachowują swoją urodę.


 


Bo właśnie wyjątkowa estetyka jest powodem, dla którego inwestorzy tak często wybierają produkty firmy Hörmann. Bogactwo atrakcyjnych wzorów, powierzchni i kolorów pozwala na dopasowanie tych bram do różnych koncepcji architektonicznych. Niektóre wzory, jak np. bramy segmentowe z podwójnymi i potrójnymi przetłoczeniami, a także designerskimi intarsjami ze stali nierdzewnej lub drewna, a także dopasowane do nich wzorniczo drzwi, mogą spełniać nawet najbardziej wyszukane oczekiwania.

 

Świadomi inwestorzy zwracają też uwagę na energooszczędność bram i drzwi. Dlatego tak chętnie decydują się na dobrze ocieplone bramy segmentowe z podnoszącym jeszcze ich izolacyjność cieplną systemem ThermoFrame, szczególnie wtedy, gdy garaż znajduje się w bryle domu.


Popularność bram, drzwi i napędów firmy Hörmann to także efekt corocznych akcji promocyjnych oraz wysokiej jakości produktów i wagi, jaką firma przywiązuje do fachowego montażu.

 

- Jakość jest dla nas najważniejsza. Dlatego wszystkie komponenty naszych wyrobów są konstruowane i produkowane przez firmę Hörmann, co gwarantuje ich stuprocentową kompatybilność. Dla bezpieczeństwa naszych klientów są one badane i certyfikowane przez niezależne i akredytowane instytucje. Dużą wagą przywiązujemy też do prawidłowego montażu, od którego zależy pełne wykorzystanie wszystkich walorów naszych produktów. Uczestniczymy w kampanii Dobry Montaż, a monterzy firmy Hörmann jako pierwsi otrzymali certyfikaty Dobrych Monterów. Nasi klienci wiedzą, że profesjonalny montaż, regularne przeglądy i fachowy serwis pozwalają zachować fabryczną gwarancję oraz zapewniają bramom i drzwiom wieloletnią trwałość – podkreśla Krzysztof Horała.

 

W tym roku Hörmann wprowadza na rynek kolejne nowe produkty: jeszcze cieplejsze segmentowe bramy garażowe o grubości 67 mm, drzwi zewnętrzne produkowane standardowo w klasie przeciwwłamaniowej RC 3 oraz eleganckie i bardzo mocne drewniane drzwi wewnętrzne.


Przeczytaj także:

Hörmann zwiększa swoje zaangażowanie w sponsoring sportowy
Hörmann podnosi bezpieczeństwo swoich rozwiązań. Aluminiowe drzwi zewnętrzne standardowo w klasie RC 3

Proponowane projekty:

Nowa super cena 2600 zł 2400 zł
projekt domu

TRYPOLIS 4
wymiar obiektu: 14.28m x 8.18m
106.3m² 2400 zł

Nowa super cena 2600 zł 2400 zł
projekt domu

SAVONA 2
wymiar obiektu: 15.28m x 8.68m
108.42m² 2400 zł

Nowa super cena 3200 zł 3000 zł
projekt domu

SANTANA
wymiar obiektu: 20.46m x 21.19m
251.71m² 3000 zł
Aktualności archiwum


Google+
facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)