(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Nowość! Koza AB Gaz od Kratki.pl

Nowość! Koza AB Gaz od Kratki.pl

opublikowano: 2017-09-27

Piece wolnostojące stanowią oryginalną alternatywę dla tradycyjnych kominków. Niewielkie gabaryty i możliwość usytuowania pieca w niemalże każdym miejscu sprawiają, że takie urządzenia na stałe wpisały się w wystrój nowoczesnych wnętrz. KozaAB Gaz to nowość w ofercie Kratki.pl, lidera branży kominkowej w Polsce.


Piece wolnostojące znajdą swoje zastosowanie w małych, jak i większych pomieszczeniach. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu możliwe jest ich usytuowanie nawet w samym centrum wnętrza. Nowoczesny i ekologiczny ogrzewacz AB Gaz wyróżnia się ponadczasowym designem.

Specjalnie zaprojektowany ceramiczny palnik Kozy AB Gaz zapewnia realistyczną wizję ognia. Dzięki możliwości samodzielnej regulacji płomienia, możliwe jest dostosowanie tańczących ogników do aktualnych potrzeb użytkownika. Urządzenie posiada dwie szyby. Zewnętrza, dekoracyjna szyba typu Glass osłania całą powierzchnię drzwiczek, nadając im nowoczesnego i eleganckiego wyglądu. Natomiast hermetycznie zamknięta komora spalania zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania.

W dobie automatyki

Ogrzewacz AB Gaz wyposażony jest w bezpieczny system automatycznego sterowania gazem za pomocą prostego w obsłudze pilota. Zabezpiecza to urządzenie przed niekontrolowanym wyciekiem paliwa. Użytkownik może ustalić godzinę włączenia i wyłączenia Kozy nawet z siedmiodniowym wyprzedzeniem. Pełną gwarancję bezpieczeństwa użytkowania zapewnia także czujnik termopary. W razie zdmuchnięcia płomienia odcina on dopływ gazu do palnika. Piec wolnostojący od Kratki.pl wyróżnia się doskonałą szczelnością. Urządzenie wykonane jest ze stali, a swoją szczelność zawdzięcza solidnym spawom wykonanym w osłonie gazu szlachetnego.

Koza AB Gaz posiada własny system zasilający. Oznacza to, że koza nie jest uzależniona od działania instalacji elektrycznej. Dzięki samodzielnej pracy mamy pewność, że w przypadku braku prądu piec wolnostojący będzie nadal pracował.

W każdym wnętrzu

Instalacja ogrzewacza AB GAZ nie wymaga tradycyjnego komina. Dzięki temu urządzenie może zostać usytuowane niemal w dowolnie wybranym miejscu. System przewodów koncentrycznych umożliwia montaż Kozy w pomieszczeniach bez komina. By cieszyć się żywym płomieniem w pomieszczeniu wystarczy wyprowadzić przewód powietrzno-spalinowy poza ścianę budynku lub dach.

Niewielki ciężar oraz łatwość instalacji pozwalają na swobodną zmianę miejsca pieca. Natomiast oryginalne wzornictwo sprawia, że koza AB Gaz wpisze się w wystrój tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. 


Przeczytaj także:

Flopsystem - zdrowa wentylacja
DOBIERAMY SCHODY DO TWOICH POTRZEB

Proponowane projekty:

Nowa super cena 2600 zł 2400 zł
projekt domu

SAVONA
wymiar obiektu: 15.28m x 9.88m
108.42m² 2400 zł

Nowa super cena 2800 zł 2600 zł
projekt domu

MALIA
wymiar obiektu: 15.13m x 8.68m
144.35m² 2600 zł

Nowa super cena 3200 zł 3000 zł
projekt domu

LAGUNA
wymiar obiektu: 11.28m x 20.65m
154.74m² 3000 zł
Aktualności archiwum

 • Brama garażowa i drzwi wewnętrzne firmy Hörmann z nagrodą Dobry Design 2018

  Brama garażowa i drzwi wewnętrzne firmy Hörmann...

  Dwie nagrody w konkursie Dobry Design 2018 przyznano produktom firmy Hörmann. Garażowa brama segmentowa LPU 67 Thermo w wykonaniu Premium nagrodzon...

 • Mocny jak beton

  Mocny jak beton

  Od wielu lat jest najpopularniejszym materiałem budowlanym. Posiada bardzo szerokie spektrum zastosowania – to jemu swoją trwałość zawdzięczają fun...

 • Dzień darmowej dostawy trwa u nas przez cały rok

  Dzień darmowej dostawy trwa u nas przez cały rok

  W PRO-ARTE możesz cieszyć się darmową dostawą przez cały rok. Dzień darmowej dostawy to dla nas dzień powszedni. Każdorazowo realizujemy wysyłkę z ...

 • Black Friday, czyli Czorny Piōntek

  Black Friday, czyli Czorny Piōntek

  BLACK FRIDAY, CZARNY PIĄTEK, CZORNY PIŌNTEK. Pod każdą szerokością geograficzną święto promocji i obniżek cen. Więc nawet lokalnie możemy rzec, że ...


Google+
facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)