(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Projekty domów z bali drewnianych

Nowość w naszej ofercie!
Gotowe Projekty domów drewnianych z bali

Szanowni Państwo,
      W związku z rozwojem naszej firmy, mamy przyjemność poinformować Państwa, o dodaniu do naszej oferty gotowych projektów, domów a także garaży z bali. 
 
Pragniemy dodać, iż wszystkie nasze dotychczasowe projekty możemy dla Państwa wykonać w technologi tradycyjnej, szkieletu drewnianego i dodatkowo z bali.
 
W przypadku zainteresowania projektem z bali prosimy o kontakt w celu najefektywniejszej dla Państwa konfiguracji projektu domu.

   
SANTA CRUZ  bale
 
 
 
 
 
   
 
          

  pow. użytkowa :  132.16 m² 
                  pow. użytkowa : 123.6 m² 

            
 cena : 2100 zł   
 
cena : 2100 zł   
 
 
ONTARIO  płazy

  pow. użytkowa :  193.65 m² 

            
 cena :2500 zł   
 

G4  bale
 
 
 
 
 
   
 
          
G52 bale

  pow. użytkowa :  75.48 m² 
                  pow. użytkowa : 20.3 m² 

            
 cena : 679 zł   
 
cena : 496 zł   
 
 
G 53  bale

 pow. użytkowa :  54.8 m² 

            
 cena :679 zł   
 
 

Domy drewniane

Stały wzrost zainteresowania inwestorów i wykonawców budownictwem z drewna jest faktem. Wejście Polski do Unii Europejskiej znacznie rozpowszechniło budownictwo drewniane w naszym kraju. W innych krajach europejskich budownictwo to cieszy się rosnącym zainteresowaniem i stanowi średnio 25-30% budownictwa jednorodzinnego. Współczesne przemiany gospodarcze, jakie miały miejsce w minionych latach, rozwój handlu, nowe technologie i materiały budowlane, również miały wpływ na rosnącą popularność budownictwa drewnianego.

Domy z bali, projekty domów z drewna, a także domy z płazów, budzą rosnące zainteresowanie i są coraz częściej wybierane przez klientów.

Domy z bali,

Warto sprecyzować, co to właściwie znaczy? Tą nazwą określa się budynki, których podstawowy budulec stanowią, zgodnie z polską normą, deski od 50 do 100 mm grubości.

Jednak sprawa nie jest taka prosta. Gdyż wiele firm reklamujących domy z bali oferuje nam domy z elementów drewnianych grubości 60, 70 czy 90 milimetrów. Czy są to domy z bali? Dodać należy, że ta sama norma nazywa elementy drewniane w granicach grubości 100 - 175 mm krawędziakami, a powyżej 200 mm grubości belkami. Z czego, więc budujemy domy: z bali, a może domy z krawędziaków, czy właściwie domy z belek?To pytanie dla tworzących nazewnictwo.

W Polsce jest kilkadziesiąt firm zajmujących się budową domów z bali, ich liczba ciągle wzrasta. W naszej ofercie domy z bali są nowością, zachęcamy do bliższego przyjrzenia się im.

Bale stanowią konstrukcję budynków, są przegrodami zewnętrznymi, a także ściankami działowymi, często stanowią one konstrukcję stropu czy dachu. Z bali buduje się całoroczne budynki mieszkalne jak i domy letniskowe.

Domy drewniane to świadome połączenie tradycji, elegancji i nowoczesnych rozwiązań. Ciągle wzrastającym zainteresowaniem cieszą się domy z płazów. Gwoli wyjaśnienia, płaza to rodzaj bala drewnianego grubości. 16, 18, 20 cm, powstałego poprzez rozcięcie na pół pnia drzewa.

Zachęcamy do przejrzenia działu projekty domów z drewna




Aktualności archiwum


Google+
facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)