(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Panele podłogowe Life Dąb Palermo marki Classen

Panele podłogowe Life Dąb Palermo marki Classen

opublikowano: 2008-08-07

Delikatne tonacje oraz łagodnie zarysowane linie usłojenia to oryginalny wzór paneli podłogowych Dąb Palermo marki Classen. Ich subtelna i naturalna kolorystyka sprawia, że z powodzeniem wkomponują się w inspirowane śródziemnomorskim klimatem wnętrza. Wśród miłośników jasnych, subtelnych barw dużą popularnością od lat cieszy się śródziemnomorski styl aranżacji wnętrz. Stonowane błękity, pastelowe odcienie barwy żółtej i delikatne zielenie to kolory, które zdecydowanie dominują w stylistyce śródziemnomorskiej. Idealnym uzupełnieniem pomieszczenia, w którym jasne barwy tworzą nastrój spokoju i harmonii, są panele podłogowe Dąb Palermo z kolekcji Life marki Classen. Kolorystyka paneli utrzymana jest w delikatnych, jasnych tonacjach, nadając wnętrzu lekkości i przestronności. Subtelnie zaakcentowane usłojenie oraz wyczuwalna struktura drewna sprawiają, że podłoga laminowana Dąb Palermo z kolekcji Life stanowi idealną propozycję dla miłośników wnętrz inspirowanych naturą i spokojem nadmorskiego klimatu.

Panele podłogowe Life Dąb Palermo marki Classen charakteryzują się nie tylko estetyką naturalnej drewnianej podłogi, ale także wysoką jakością. Klasa ścieralności (AC3) gwarantuje znaczną odporność na różnego rodzaju uszkodzenia, a zastosowanie kompozycji wysokiej jakości wosków Isowaxx stanowi dodatkowe zabezpieczenie paneli przed wilgocią. Trwałość paneli podłogowych Dąb Palermo sprawia, że polecane są nie tylko do montażu w domach czy mieszkaniach, ale również w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Nowoczesny system montażu EasyConnect zapewnia szybkie i precyzyjne ułożenie paneli, bez konieczności użycia kleju.

Panele podłogowe marki Classen dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych można znaleźć na stronach www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Life Dąb Palermo – cena: 32,99 zł/m2
Grubość: 7 mm
Powierzchnia: struktura drewna
Klasa ścieralności: AC3
Gwarancja: 10 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 2 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej
System montażu: Easy Connect
Dystrybutor: Classen–Pol S.A.


Classen - Pol SA, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13, http://www.classen.pl E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)