(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Panele laminowane Teak Borneo - Azja w Twoim domu

Panele laminowane Teak Borneo - Azja w Twoim domu

opublikowano: 2008-08-13

Teak Borneo to najnowszy wzór paneli laminowanych z kolekcji Allegro Structure marki Classen. Egzotyczny, głęboki kolor i delikatne usłojenie sprawiają, że panele te nadadzą wnętrzu orientalnego posmaku i uczynią je wyjątkowym. Drzewo teakowe tradycyjnie używane było do budowy statków. Jego naturalna wytrzymałość, szczególnie w środowisku wodnym, sprawiała, że teak był towarem szczególnie pożądanym. Do dziś monsunowe drewno, jak nazywa się teak, jest uważane za materiał wysoce ekskluzywny, szczególnie ze względu na jego egzotyczne pochodzenie – wprost z Azji.

Moc orientu

Panele laminowane Teak Borneo z kolekcji Allegro Structure marki Classen to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby nadać swojemu wnętrzu nowego, orientalnego wymiaru. W połączeniu z ciężkimi, ciemnymi meblami i zdecydowanymi barwami natury, stworzą w naszym domu niepowtarzalny klimat, przywodzący na myśl ciężkie od deszczu azjatyckie powietrze i piękno lasów równikowych Borneo.

Komfort użytkowania

Niewątpliwą zaletą paneli Teak Borneo jest nie tylko ich specyficzny wygląd, ale też technika wykonania. Panele te, dzięki wysokiej klasie ścieralności (AC3) sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i w miejscach użyteczności publicznej. Podłoga została również dodatkowo zabezpieczona przed wilgocią poprzez pokrycie krawędzi paneli kompozycją wosków Isowaxx. Ułożenie paneli ułatwia prosty, bezklejowy system montażu EasyConnect, który dzięki swej optymalnej konstrukcji zapewnia doskonałe łączenie paneli, dając gwarancję maksymalnej trwałości.

Panele podłogowe marki Classen dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych można znaleźć na stronach www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Classen Allegro Structure Teak Borneo – cena brutto: 34,99 zł/m2
Grubość: 8 mm
Powierzchnia: struktura drewna
Klasa ścieralności: AC3
Klasa przeznaczenia: 31
Gwarancja: 10 lat w pomieszczeniach mieszkalnych
System montażu: Easy Connect
Dystrybutor: Classen–Pol S.A.


Classen - Pol SA, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13, http://www.classen.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:

Silikon w łazience
Baumit Ratio 2000 – superlekki tynk gipsowy
Harmonia w zasięgu rękiAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)