(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Podłogi Royal Floor Doussie

Podłogi Royal Floor Doussie

opublikowano: 2008-08-13

Podłoga drewniana Royal Floor Doussie przywodzi na myśl egzotyczne piękno dzikich krajobrazów Centralnej i Zachodniej Afryki, a jej niepowtarzalna kolorystyka skrywa blask tropikalnego słońca. Charakterystyczne usłojenie drewna Doussie nadaje podłodze szlachetny i elegancki wyraz.

Podłoga drewniana Doussie marki Royal Floor stanowi oryginalną mozaikę barw od subtelnych pomarańczowo–złotych odcieni po czerwień. Wyraźna struktura podłogi w pełni oddaje naturalne i szlachetne piękno drewna.

Połączenie oryginalnej kolorystyki i ciekawego usłojenia sprawia, że podłoga Royal Floor Doussie doskonale wkomponuje się zarówno w pomieszczenia o klasycznym wystroju, jak i w nowoczesne aranżacje wnętrz. Ciepłe barwy podłogi będą współgrać z pastelowymi kolorami ścian, czyniąc wnętrze mieszkania bardziej przytulnym.

Podłogi drewniane Royal Floor Doussie charakteryzują się nie tylko urzekającym pięknem, ale także wyjątkową trwałością, a dzięki dużej odporności na wilgoć mogą być z powodzeniem stosowane także w kuchni. Wysoka wytrzymałość drewna umożliwia montowanie podłóg Royal Floor Doussie również na ogrzewaniu podłogowym.

Trwałość podłóg Royal Floor wzmacnia trójwarstwowa budowa deski. Dolna i środkowa warstwa wykonane są z drewna iglastego i połączone wodoodpornym klejem, aby chronić podłogę przed ewentualną wilgocią pochodzącą z podłoża. Natomiast wierzchnią warstwę licową stanowi drewno Doussie. Siedmiowarstwowy system lakierowania, którym wykańczane są podłogi marki Royal Floor, skutecznie konserwuje ich powierzchnię zapobiegając niszczeniu. Ponadto możliwość wielokrotnej renowacji pozwala w każdej chwili odświeżyć wygląd podłogi i zawsze cieszyć się jej oryginalnym pięknem.

Podłogi Royal Floor są bardzo łatwe w układaniu. Nowoczesny system montażu Uniclic, charakteryzujący się wyjątkowym kształtem pióra i wypustu, gwarantuje szybki i precyzyjny montaż desek zarówno w poziomie, jak i pod kątem bez obaw o ich uszkodzenie.

Podłogi drewniane Royal Floor Doussie dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy punktów sprzedaży można znaleźć na stronach: www.royalfloor.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Podłogi drewniane Royal Floor Doussie:
Twardość: 4,2;
Zalety:
  • możliwość klejenia do podłoża;
  • możliwość cyklinowania;
  • możliwość montażu na ogrzewaniu podłogowym;
Cena: 199 netto / m2
Dystrybutor: RuckZuck.biz Sp. z o. o., ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13

www.royalfloor.pl


Classen - Pol SA, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13, http://www.classen.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)