(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Royal Floor Jesion Rustic - królewskie podłogi w Twoim domu

Royal Floor Jesion Rustic - królewskie podłogi w Twoim domu

opublikowano: 2008-08-18

Drewno w naszych domach stwarza wrażenie bliskości natury i bezpieczeństwa.Podłoga Jesion Rustic marki Royal Floor to prosty sposób, aby urzekający czar natury wprowadzić do domu. Urządzając wnętrza naszych mieszkań myślimy o kilku aspektach – ważne są funkcjonalność, cena i estetyka wybranych przez nas rozwiązań. Podłogi Jesion Rustic marki Royal Floor to propozycja dla osób, które chcą przez lata cieszyć się niepowtarzalnym pięknem i wytrzymałością podłogi.

Jesion królewski

Jesion występuje na całym kontynencie europejskim oraz częściowo w Azji. Jest jednym z najstarszych i najbardziej długowiecznych drzew na Ziemi. Potrafi dożyć nawet 300 lat. Jego drewno jest twarde, ale elastyczne, dlatego nadaje się do obróbki i pozwala na jego różnorakie zastosowanie. Jesion jako pierwszy zrzuca liście, a pokrywa się nimi jako ostatni, co dało mu w drzewnej rodzinie tytuł króla.

Podłoga Jesion Rustic marki Royal Floor to wszystko, co w jesionie najlepsze – drewno w delikatnej brązowo - żółtej kolorystyce z wyraźnym rysunkiem usłojenia, które zapewnia naturalne piękno podłóg na lata. Stąpając po powierzchni z tego szlachetnego drewna, rzeczywiście poczujemy się jak w królewskiej komnacie.

Wyjątkowa technologia

Konstrukcja podłóg Royal Floor została stworzona na bazie trzech drewnianych warstw, które zapewniają ich twardość, stabilność i wytrzymałość. Podłogi Royal Floor zostały ponadto zabezpieczone siedmiowarstwowym system lakierowania, który z jednej strony chroni drewno przed zniszczeniem i zgubnym upływem lat, z drugiej – uwydatnia jego naturalny koloryt i usłojenie.

Royal Floor zadbał także o wygodę swoich klientów. Ułożenie podłogi nie jest już zajęciem długotrwałym i skomplikowanym. Nowoczesny system Uniclic pozwala na szybki i prosty montaż. Umożliwia on układanie podłogi w poziomie oraz pod kątem, bez obawy o uszkodzenie desek. Aby potwierdzić przekonanie producenta do ich wytrzymałości, podłogi te zostały objęte trzydziestoletnią gwarancją.

Podłogi drewniane Royal Floor Jesion Rustic dostępne są w sieciach sklepów RuckZuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy punktów sprzedaży można znaleźć się na stronach: www.royalfloor.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Podłogi drewniane Royal Floor Jesion Rustic:

Twardość: 4,0;

Zalety:
  • możliwość klejenia do podłoża,
  • możliwość cyklinowania,
  • możliwość montażu na ogrzewaniu podłogowym,
Ceny:
Dąb Rustic 3-lamelowy – 99 zł netto / m2
Dąb Rustic 2-lamelowy – 149 zł netto / m2
Dąb Rustic 1-lamelowy – 189 zł netto / m2

Dystrybutor: RuckZuck.biz Sp. z o. o.

Royal Floor to kolekcja 43 egzotycznych i niepowtarzalnych wzorów podłóg drewnianych. Drewno do ich produkcji pochodzi z kilku kontynentów. Zakłady, w których produkowanie są podłogi marki Royal Floor znajdują się w trzech miejscowościach zlokalizowanych wokół hiszpańskiego miasta Vigo: Mos, Sanguińeda i Porrińo. Zastosowanie najlepszych i starannie wyselekcjonowanych surowców oraz nowoczesnej technologii produkcji gwarantuje trwałość podłóg na długie lata. Dodatkową zaletą podłóg marki Royal Floor jest siedmiowarstwowy system lakierowania lakierami firmy Bona, cenionego europejskiego producenta. Wszystkie podłogi drewniane marki Royal Floor objęte zostały 30 letnią gwarancją.

Dystrybutorem podłóg marki Royal Floor jest firma RuckZuck, największa w Polsce sieć sprzedaży podłóg i drzwi wewnętrznych. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek. Sieć RuckZuck.pl oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położone są w jak najkorzystniejszych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.


Classen - Pol SA, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13, http://www.classen.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:

Wzorowa elewacja
SEMPRE TERM - dobry wybór w ocieplaniu budynków
Emalia Antykorozyjna DEKORAL - Bezpośrednio na rdzęAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)