(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Tytan Impregnat do drewna NW – teraz jeszcze bardziej skoncentrowany w działaniu

Tytan Impregnat do drewna NW – teraz jeszcze bardziej skoncentrowany w działaniu

opublikowano: 2008-08-18

W asortymencie firmy Selena jest już dostępny bardziej skoncentrowany, wielofunkcyjny preparat do ochrony drewna Tytan Impregnat do drewna NW. Produkt ten zabezpiecza drewniane elementy budowlane przed korozją i zniszczeniem.

Wydajniejsza ochrona

Największymi zagrożeniami drewna budowlanego są grzyby i owady. Aby zabezpieczyć drewniane elementy przed zniszczeniem należy je zaimpregnować odpowiednim środkiem. Wielofunkcyjny Impregnat do drewna NW firmy Selena oparty jest na nowoczesnych biocydach, dzięki czemu jest wyjątkowo skuteczny w działaniu Teraz Impregnat do drewna NW zawiera 2-krotnie więcej substancji czynnych. Zwiększone stężenie oznacza lepszą wydajność. Wielomiesięczne badania w niezależnym instytucie ochrony drewna potwierdziły skuteczność zabezpieczenia już przy naniesieniu 20g koncentratu na 1m² drewna. Przykładowo 5 litrami koncentratu można zabezpieczyć do 250 m² drewna. Potwierdzone większe stężenie oznacza zwiększoną wydajność, preparat może być rozcieńczany w proporcjach nawet 1:19.

Kompleksowa ochrona drewna

Tytan Impregnat do drewna NW może być stosowany podczas impregnacji drewnianych elementów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Dzięki jego trwałemu łączeniu się z drewnem, doskonale ochroni przed biokorozją elementy narażone na działanie czynników atmosferycznych.
W wersji bezbarwnej impregnat ten znakomicie sprawdzi się także jako podkład pod lazury koloryzujące i lakiery. Spełni on rolę ochronną i rewitalizującą drewno, a naniesione na niego preparaty ozdobne zyskają na trwałości. Stosowanie Impregnatu do drewna NW marki Tytan nie jest czynnością skomplikowaną. Po rozcieńczeniu nakłada się go pędzlem, poprzez natrysk lub zanurzając drewniane elementy w preparacie. W zależności od własnych potrzeb możemy wybrać mniejszą wersję Impregnatu w postaci 1-litrowej butelki lub 5-litrowy kanister. Wydajność większego opakowania wynosi do 125 m² podczas malowania drewna na zewnątrz i do 250 m², gdy impregnujemy drewniane elementy wewnątrz domu.

Tytan impregnat do drewna NW cena brutto:
5l koncentrat - 115,49 zł
1l koncentrat - 30,49 zł,
5l gotowy - 22,49 zł

Producent: Selena SA


Selena S.A., Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, tel. (071) 78 38-301, fax: (071) 78 38 300, Infolinia: 0 801 350 500, http://www.selena.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:

AGROBUD - konstrukcje drewniane, wiązary dachowe
Pustak ceramiczny
Tytan Impregnat owadobójczy do drewna - pozbądź się szkodnikówAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)