(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Nowoczesny dwufunkcyjny kocioł Victrix Superior

Nowoczesny dwufunkcyjny kocioł Victrix Superior

opublikowano: 2008-08-26

Znaczna oszczędność zużycia energii i pieniędzy, nowoczesny design, przyjazna środowisku technologia kondensacyjna – to najważniejsze cechy serii kotłów gazowych Victrix Superior kW, które producent, firma Immergas, właśnie wprowadza na rynek Victrix Superior kW to nowoczesny dwufunkcyjny kocioł przeznaczony do ogrzewania mieszkań i domów oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie producenta pozwoliło na stworzenie funkcjonalnego, efektywnego urządzenia grzewczego, które jednocześnie spełnia wysokie normy związane z troską o środowisko naturalne. Kotły z rodziny Victrix Superior o mocy nominalnej 24 lub 32 kW emitują niższe od typowych kotłów ilości niebezpiecznych substancji, dlatego zostały zakwalifikowane do urządzeń o najniższej emisji tlenków azotu (klasa piąta według europejskich standardów UNI EN 297).

Rodzina Victrix Superior kW otrzymała trzy gwiazdki normy PN-EN 13203-1:2006*, co oznacza, że urządzenia gwarantują spełnienie najwyższych wymagań w zakresie komfortu dostawy ciepłej wody użytkowej. Zastosowany w kotłach unikalny system Aqua Celeris, opatentowany przez Immergas, wstępnie podgrzewający wodę użytkową, docierającą do wymiennika wtórnego, pozwala na komfortowy, praktycznie natychmiastowy dostęp do wody o oczekiwanej temperaturze.

Ponadto nowe urządzenia Immergas zostały przygotowane do współpracy z elektronicznymi sterownikami temperatury oraz regulatorami - pogodowym i pokojowym. Prosty w obsłudze i czytelny panel z dużym wyświetlaczem LCD umożliwia sprawną regulację pracy kotła. Technologia kondensacyjna zwiększa sprawność urządzenia i obniża zużycie gazu – a to pozwala oszczędzić na rachunkach za gaz.

* PN-EN 13203-1:2006 (U) Domowe urządzenia wytwarzające gorącą wodę opalane gazem. Urządzenia o obciążeniu cieplnym nieprzekraczającym 70 kW i o pojemności zasobnika wody wynoszącej 300 litrów. Część 1: Ocena wydajności wytwarzania gorącej wody.


Immergas Polska Sp. z o.o., 93-578 Łódź, ul. Wróblewskiego 18, tel. 042 684 52 74, fax 042 683 32 85, http://www.immergas.com.pl, Yasna Communications Sp. z o.o., http://www.yasna.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Hormann

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)