(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Jak udogodnić użytkowanie urządzeń grzewczych?

Jak udogodnić użytkowanie urządzeń grzewczych?

opublikowano: 2008-08-26

Wiele urządzeń grzewczych, instalowanych w domu i mieszkaniu, pracuje z wykorzystaniem pompy. Jeden z wiodących producentów na rynku instalacyjnym wpadł na pomysł, jak udogodnić ich użytkowanie Auraton 1111 Multi - to jedyny dostępny na rynku sterownik, który łączy w sobie funkcje i zalety czterech różnych urządzeń. Powstał jako kompilacja kilku wcześniejszych modeli sterowników Auraton (1100 E, 1100 K, 1100 W, 1100 Z). Stanowi zatem alternatywę dla innych tego typu przyrządów, ponieważ kumuluje ich pojedyncze zastosowania. Dzięki tym cechom, 1111 Multi nadaje się do współpracy niemal ze wszystkimi mechanizmami grzewczymi, które funkcjonują w oparciu o działanie pompy lub zawór trójdrożny. Innowacyjny panel, który wykorzystuje nowoczesne procesory, może pokierować pracą kilku urządzeń jednocześnie - zarówno pompami obiegowymi centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, jak również termokominkiem w układzie C.O. oraz tradycyjnymi nawiewowymi kotłami C.O. na miał i węgiel.

Nowatorski sterownik do pomp – Auraton 1111 Multi - jest wyposażony dodatkowo w wiele przydatnych funkcji, m.in. w system zapobiegający „poceniu się” kotła oraz system chroniący nieużywane pompy przed zastaniem po sezonie grzewczym. Cechą wyróżniającą tego sterownika jest również jego wygląd. Prosty i estetyczny design obudowy dobrze komponuje się wnętrzami, a duży, podświetlany i czytelny wyświetlacz LCD umożliwia sprawne ustawianie i odczytywanie pożądanych parametrów.

Decydując się na zakup nowego urządzenia grzewczego, nie trzeba obawiać się już kosztów związanych z przeróbkami instalacji i kupnem nowego sterownika. 1111 Multi jest prosty w montażu i nie wymaga odrębnych prac remontowych. Jedno urządzenie pozwala cieszyć się wygodą, komfortem i oszczędnościami jednocześnie.

Sterownik był już oferowany na rynku Polskim jednak, jego oficjalna premiera miała miejsce na targach Instalacje 2008 w Poznaniu dniach 22-25 kwietnia.


LARS, ul. Człuchowska 12, 60-434 Poznań, tel. (061) 840 40 00, fax: (061) 840 40 10, Yasna Communications Sp. z o.o., http://www.yasna.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)