(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Drzwi wprost do Twojego wnętrza

Drzwi wprost do Twojego wnętrza

opublikowano: 2008-08-29

Firma Classen poszerzyła swoją ofertę o nowe kolekcje drzwi wewnętrznych, które wyróżniają się oryginalnym designem i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Najnowsze skrzydła drzwiowe można nabyć w punktach RuckZuck. Drzwi wewnętrzne to jeden z najważniejszych elementów wystroju wnętrz, dlatego oczekujemy od nich nie tylko trwałości, ale także modnego wyglądu. Nowe, zgodne z najnowszymi trendami, modele skrzydeł drzwiowych są już dostępne w sieci RuckZuck.

Nowości w RuckZuck

W ramach każdej z nowych kolekcji, klienci mogą wybierać spośród wielu niepowtarzalnych modeli i zróżnicowanej kolorystki.

- Nowe propozycje skrzydeł drzwiowych, które oferujemy w salonach RuckZuck, docenią z pewnością klienci z inwencją, ceniący harmonię i niepowtarzalny styl. Wśród nowych produktów oferujemy m.in. kolekcję Tetyda, która wyróżnia się gustownymi aluminiowymi listwami ozdobnymi oraz zaokrąglonymi krawędziami o profilu R. Klient może oczywiście wybrać ilość i układ przeszkleń oraz listew aluminiowych – mówi Tomasz Kocon, właściciel sklepu partnerskiego RuckZuck w Garwolinie.

Nowe rozwiązania wzmocniły konstrukcję

W najnowszych kolekcjach skrzydeł drzwiowych marki Classen zastosowano innowacyjne rozwiązania technologiczne. Nowa konstrukcja drzwi Classen Hybryda, składająca się z trzech warstw: drewnianej ramy, płyty wiórowo - otworowej oraz sklejki, gwarantuje trwałość skrzydła drzwiowego.

- Nowe kolekcje drzwi wewnętrznych dostępne w salonach RuckZuck charakteryzują się aż trzykrotnie większą sztywnością skrzydła drzwiowego w porównaniu do innych, standardowych konstrukcji – wyjaśnia Tomasz Kocon.

Z kolei zastosowanie najnowszej okleiny Classen Iridium zapewnia zwiększoną odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne powierzchni drzwi.

Salony RuckZuck oferują także szeroki wybór asortymentu uzupełniającego. Do wybranego modelu drzwi łatwo dobierzemy odpowiednią ościeżnicę np. regulowaną New Arcus marki Classen, w odcieniu zgodnym z kolorystyką drzwi.

Dokładne adresy wszystkich salonów RuckZuck znajdują się na stronie internetowej www.ruckzuck.pl.


RuckZuck.biz Sp. z o.o., Zwonowice ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13, tel: +48 32 42 92 000, fax: +48 32 42 92 200, http://www.ruckzuck.com.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)