(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Nowoczesna lampa o ciekawym wzornictwie

Nowoczesna lampa o ciekawym wzornictwie

opublikowano: 2008-08-29

W naszym codziennym, zapracowanym życiu oszczędność czasu, wygoda i komfort zaczynają odgrywać coraz większą rolę i są coraz bardziej doceniane i poszukiwane. Więcej uwagi poświęcamy na otaczające nas przedmioty, które wpływają na nasze samopoczucie i nastrój. Zautomatyzowana brama wjazdowa do posesji oprócz wygody zapewnia także bezpieczeństwo.Często niestety zapominamy jednak o dodatkowych zabezpieczeniach podczas użytkowania takiej bramy. Zapewni to oferowana przez firmę Nice lampa ostrzegawcza MoonLight, dzięki której poczujesz się dwa razy bezpieczniej. Co więcej stworzy ona niepowtarzalny klimat wokół Twojego domu.

Lampa charakteryzuje się ciekawym wzornictwem, uniwersalnością w zastosowaniu i prostotą instalacji. MoonLight wykonana jest całkowicie z materiału odpornego na uderzenia, a jej dodatkowy atut to możliwość zainstalowania lampy zarówno w celu oświetlenia przedniego, jak i pionowego.
Do jej dodatkowych zalet można również zaliczyć wbudowaną antenę, kompatybilność z zewnętrznymi centralami sterującymi jak również możliwość zaprogramowana w trybie lampy ostrzegawczej lub światełka nocnego.

Lampa MoonLight dostępna jest w dwóch kolorach: pomarańczowym i przezroczystym.

  • lampa ostrzegawcza – lampa funkcjonuje, kiedy automat wykonuje manewr
  • światełko nocne – lampa włącza się, kiedy włącza się automat i dzięki obecności wewnętrznego regulatora czasowego pozostaje zapalone przez zaprogramowany czas.

Nice Polska Sp. z o.o., ul. Parzniewska 2a, 05-800 Pruszków, tel. (022) 759 40 00, fax: (022) 759 40 22, http://www.nice.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)