(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Panele podłogowe Dąb Torino marki Classen - nowoczesność i elegancja

Panele podłogowe Dąb Torino marki Classen - nowoczesność i elegancja

opublikowano: 2008-09-01

Od najdawniejszych czasów dąb zachwycał swoim majestatycznym pięknem. Ceniony za trwałość przewyższa wszystkie drzewa europejskie pod względem wytrzymałości. Połączeniem tej klasycznej elegancji i nowoczesnych rozwiązań są panele Dąb Torino z kolekcji Life. Pierwsze, o czym należy zdecydować aranżując przestrzeń mieszkania czy domu to, czego oczekujemy od pomieszczenia, jak chcemy się w nim czuć. Jeśli preferujemy wnętrza tradycyjne, pełne elegancji, szyku i estetycznego ładu panele podłogowe Dąb Torino marki Classen będą znakomitym wyborem.

Panele podłogowe Dąb Torino marki Classen są nowym spojrzeniem na podłogi w kolorze dębu. Cechą charakterystyczną tych paneli jest brak jednolitości słojów, wyraźnie podkreślona struktura drewna i nieco ciemniejszy kolor. Panele Dąb Torino wyróżnia brąz z lekko rdzawą nutą, co niesie ze sobą ładunek ciepła i komfortu. Dzięki uniwersalnej barwie wkomponują się w każde pomieszczenie, zarówno we wnętrza gabinetów, jak i oryginalnie urządzonych pokoi dziennych. Jest to propozycja dla osób, którzy oczekują klasycznej elegancji i niepowtarzalnego piękna.

Panele laminowane Classen łączą w sobie urok naturalnej deski i wysoką odporność na uszkodzenia. Dąb – synonim trwałości i niezmienności – daje pewność, że powierzchnia przez długi czas wygląda jak nowa. Dodatkowym atutem paneli marki Classen jest ich dziecinnie prosty montaż. System EasyConnect gwarantuje trwałe i precyzyjne połączenie paneli.

Panele podłogowe firmy Classen dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych znajdziesz na stronach www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Classen Life Dąb Torino – cent brutto: 32,99 zł/m2
Grubość: 7 mm
Powierzchnia: struktura drewna
Klasa ścieralności: AC3
Klasa przeznaczenia: 31
Gwarancja: 10 lat w pomieszczeniach mieszkalnych
System montażu: Easy Connect


Classen - Pol SA, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13, http://www.classen.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)