(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Moda na podłogi z drewna egzotycznego

Moda na podłogi z drewna egzotycznego

opublikowano: 2008-09-01

Podłogi z drewna egzotycznego wyróżniają się oryginalną i niespotykaną w krajowych gatunkach kolorystyką. Najszerszy asortyment takich podłóg znajdziemy w salonach RuckZuck, największej w kraju sieci sprzedaży podłóg i drzwi. Podłogi drewniane od lat są cenionym i chętnie wykorzystywanym materiałem wykończenia wnętrz. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się gatunki egzotyczne, które przyciągają wzrok niepowtarzalnymi i głębokimi barwami, a często także nietypowym usłojeniem.

Pomimo sporego zainteresowania podłogami drewnianymi Royal Floor z krajowych gatunków drzew np. dębu, buku czy klonu, klienci naszego salonu coraz częściej wybierają wzory egzotyczne. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza takie podłogi jak np.: Jatoba, Sucupira, Wenge – zauważa Waldemar Kruk, właściciel sklepu partnerskiego sieci RuckZuck.

Egzotyczna gra barw

Podłogi Royal Floor z drewna egzotycznego, dostępne m.in. w salonach RuckZuck, przyciągają wzrok niepowtarzalną kolorystyką, od jaśniejszych, ciepłych odcieni, poprzez intensywną pomarańczowo - czerwoną mozaikę barw, aż po czerń. Nietypowej kolorystyce drewna towarzyszy różnorodne, często niezwykle oryginalne usłojenie.

Podłogi z drewna egzotycznego wkomponują się w każdą aranżację mieszkania czy domu, nadając pomieszczeniom elegancji i wyrazistości. Głębokie barwy egzotycznych podłóg Royal Floor jak np. Doussie czy Tali będą doskonale współgrać nie tylko z wnętrzami w ciepłej kolorystyce, ale także zdecydowanie ożywią pomieszczenia utrzymane w chłodniejszych barwach.

Piękna podłoga na wiele lat

Drewno egzotyczne charakteryzuje się bardzo dużą twardością, prawie wszystkie jego gatunki są twardsze od dębu. Gwarantuje to niezwykłą wytrzymałość i odporność na ścieranie i wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

- Podłogi z drewna egzotycznego zyskują coraz większe uznanie nie tylko dzięki swojej oryginalności, ale także długowieczności – przyznaje Waldemar Kruk. – Nasi klienci cenią trwałość egzotycznych podłóg Royal Floor oraz możliwość ich układania w pomieszczeniach mokrych jak np. kuchnia.

Wiele spośród egzotycznych podłóg dostępnych w salonach RuckZuck można montować na ogrzewaniu podłogowym. Doskonale sprawdzą się tutaj takie wzory jak np. Sucupira, Bubinga, Merbau Afrykański czy Wenge. Ponadto możliwość kilkukrotnej renowacji pozwala w każdej chwili odświeżyć wygląd podłogi i zawsze cieszyć się jej oryginalnym pięknem.
Solony RuckZuck oferują także pełen asortyment akcesoriów uzupełniających jak np. listwy przypodłogowe. Kompetentny personel sklepu pomoże nam dobrać odpowiedni wzór, a rekomendowana ekipa montażowa, na nasze życzenie, profesjonalnie ułoży zakupioną podłogę.
Podłogi drewniane w wielu egzotycznych i niepowtarzalnych wzorach dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy punktów sprzedaży można znaleźć na stronach: www.royalfloor.pl oraz www.ruckzuck.pl.

RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek. Sieć RuckZuck oferuje produkty w cenie producenta. Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych dla klientów lokalizacjach, z dobrym dojazdem i pojemnymi parkingami.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie układania podłóg i montażu drzwi to gwarancja solidności.


RuckZuck.biz Sp. z o.o., Zwonowice ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13, tel: +48 32 42 92 000, fax: +48 32 42 92 200, http://www.ruckzuck.com.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)