(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Jesienna kampania Purmo

Jesienna kampania Purmo

opublikowano: 2007-08-29


„100% - owe grzejniki płytowe!” – pod takim hasłem we wrześniu ruszy ogólnopolska kampania promocyjna PURMO – marki należącej do Rettig Heating – wiodącej firmy na rynku europejskim w produkcji grzejników płytowych. Działania mają charakter informacyjny, a ich celem jest wzmocnienie wizerunku i pozycji marki Purmo, a także rozpropagowanie nowej filozofii firmy - „The Warm Society”. O ile The Warm Society” oparte jest na czterech filarach – Inspiracja, Produkty, Jakość oraz Ludzie, to nowa kampania będzie dotyczyła wartości z nimi związanych, takich jak różnorodność czy dostępność. Firma w 100%-ach angażuje się w to, aby codziennie dostarczać 25 000 grzejników płytowych do klientów w niemal 50 krajach. Jest w 100%-ach pewna, że na swoje produkty może udzielić 10-letniej gwarancji – co jest motywem przewodnim w kampanii reklamowej. „W 2007 roku wprowadziliśmy na rynek nową strategię marketingu oraz sprzedaży, jak również wyjątkową koncepcje komunikacyjną -“The Warm Society”. W ramach strategii marki będziemy skupiać nasze działania na dalszym usprawnianiu współpracy z instalatorami oraz użytkownikami końcowymi w całej Europie. W naszej komunikacji, pragniemy zwrócić uwagę na to, że grzejnik to coś więcej niż jedynie urządzenie” – mówi Emilia Dudek, Marketing Manager firmy Rettig Heating. Dążymy do stałego utrzymywania wiodącej pozycji na Europejskim rynku, zajmując pierwsze miejsce w rankingach produktów wybieranych przez instalatorów oraz użytkowników końcowych. Potrafimy połączyć inspirację z bogatą ofertą produktów, najwyższą jakością procesów i materiałów oraz doświadczeniem i know-how posiadanym przez naszych pracowników. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby stworzyć trwałą relację z klientem, dzięki której uzyskamy przewagę nad konkurencją” – dodaje Emilia Dudek.

Wstępem do przeprowadzenia kampanii promocyjnej była akcja komunikacyjna skierowana zarówno do dystrybutorów Purmo jak i dystrybutorów innych marek. Zostały im przesłane informacje na temat planowej akcji wraz z broszurą pt. „100%-owy grzejnik płytowy”. To jednak nie koniec. „We wrześniu 12 000 instalatorów, znajdujących się w naszej bazie danych, otrzyma przesyłkę z nową mini – broszurą Purmo i ankietą. Po jej wypełnieniu i odesłaniu do Biura Handlowego Purmo w Warszawie, instalatorzy, którzy odpowiedzą prawidłowo na zadane pytania, wezmą udział w losowaniu 5 kompletów systemów nawigacyjnych” – uzupełnia Emilia Dudek. Kampania będzie prowadzona w prasie i Internecie. W okresie od września do listopada 2007 roku, obejmie czołowe magazyny branżowe tj.: „Polski Instalator”, „Magazyn Instalatora” oraz miesięczniki skierowane do ostatecznych klientów: „Murator” i „Ładny Dom”. W Internecie będzie emitowana na portalach budowlanych i ekonomicznych m.in. w „Rzeczpospolitej’, „Budujemy Dom”, „CNB”’ czy „Forum Budowlanym”. Wsparciem akcji będą również plakaty w punktach sprzedaży oraz inserty w Polskim Instalatorze”i „Magazynie Instalatora”.

„Jesteśmy przekonani, że nasze działania przyniosą zamierzony efekt: marka Purmo umocni jeszcze bardziej swoją wysoką pozycję na rynku, a nasi klienci będą pewni, że dokonali najlepszego wyboru kupując nasze produkty” – podsumowuje Marketing Manager.

Rettig Heating Sp. z o.o., Biuro Handlowe, ul. Rotmistrza Pileckiego 91, 02-781 Warszawa, tel. (022) 643 25 20, fax: (022) 643 99 95, http://www.purmo.pl


Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)