(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Ekologiczny lakier do drewna Domalux

Ekologiczny lakier do drewna Domalux

opublikowano: 2008-09-02

Efektem nowoczesnych badań laboratoryjnych, prowadzonych przez firmę SigmaKalon Deco Polska dla marki Domalux, jest ekologiczny, bezzapachowy lakier do drewna. Brak szkodliwych dla zdrowia substancji został potwierdzony Certyfikatem Zgodności Bezpieczeństwa Zabawek. Spełniając najbardziej rygorystyczne normy europejskie, lakier z powodzeniem może być stosowany przy lakierowaniu przedmiotów i elementów drewnianych nawet dla najmłodszych dzieci.

Nowa jakość ekologicznych rozwiązań

Domalux to gama trwałych i bezpiecznych lakierów, które nie tylko chronią drewno przed uszkodzeniami, ale również tworzą gustowny efekt dekoracyjny. Komponenty używane do produkcji lakierów to starannie wyselekcjonowane surowce charakteryzujące się najwyższą jakością i czystością. Ponadto produkty marki Domalux są bezpieczne dla zdrowia. W wyniku nieustannie prowadzonych badań laboratoryjnych, lakiery do drewna Domalux spełniają coraz bardziej surowe i rygorystyczne europejskie normy jakości i osiągają wysokie standardy bezpieczeństwa.

Bezpieczne zabawki

Certyfikat Zgodności z przepisami Unii Europejskiej – Bezpieczeństwo Zabawek dla Lakieru Bezzapachowego Domalux potwierdza jego wysoką jakość oraz pełne bezpieczeństwo stosowania. Producenci drewnianych akcesoriów dla dzieci mogą więc używać lakieru Domalux bez najmniejszej obawy o zdrowie swych najmłodszych klientów. W przypadku produktów przeznaczonych dla kilkuletnich dzieci, szczególną uwagę zwraca się na rodzaj farby lub lakieru, którym pokryta została zabawka. Dlatego też europejskie normy rygorystycznie nakazują, aby przy ich produkcji stosowano lakiery ekologiczne, bez zawartości szkodliwych chemikaliów. Zabawki nie powinny również wydzielać nieprzyjemnych zapachów, drażniących ciągle rozwijający się zmysł węchu kilkuletniego dziecka. Dlatego właśnie bezzapachowy, ekologiczny lakier do drewna marki Domalux jest idealnym rozwiązaniem, stawiającym przede wszystkim na bezpieczeństwo dla zdrowia najmłodszych. Marka Domalux, dbając o ciągłe udoskonalanie asortymentu i wprowadzając najwyższe standardy przy produkcji lakierów do drewna, proponuje coraz bezpieczniejsze i bardziej ekologiczne rozwiązania.

Lakier Bezapachowy Domalux zyskał szerokie uznanie nie tylko swych bezpośrednich nabywców, ale również producentów z różnych branż, którzy za najważniejsze stawiają sobie dbałość o bezpieczeństwo swych klientów.

Lakier Bezzapachowy Domalux dostępny jest w dwóch aspektach wykończeniowych: połysk i półmat. Oprócz wersji bezbarwnej produkt dostępny jest w atrakcyjnych 55 kolorach w komputerowym systemie kolorowania Dekoral Color System.


PPG Industries, 51-416 Wrocław, ul. Kwidzyńska 8, http://www.ppg.com, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)