(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Naturalne światło - świetlik rurowy Tubzzz

Naturalne światło - świetlik rurowy Tubzzz

opublikowano: 2008-09-03

Trendem w sferze oświetlenia i doświetlenia stało się dążenie do stworzenia takiego systemu, który będzie najbardziej zbliżony do oświetlenia naturalnego. Technologia wykorzystywana w świetlikach rurowych Tubzzz® pozwala za pomocą rur światłonośnych dostarczać do pomieszczeń promienie słoneczne. Możliwe jest więc korzystanie z naturalnego światła w pomieszczeniach, w których do tej pory było to niemożliwe.

Świetliki rurowe redukują efekt depresji , spowodowanej zbyt małą ilością światła naturalnego i mają pozytywny wpływ na rośliny domowe.

Świetliki mają jednak jeszcze jedną, znaczącą zaletę. Przeciętne gospodarstwo domowe emituje do atmosfery ziemskiej w drodze produkcji energii elektrycznej około 7,4 ton (16,29 Ibs) dwutlenku węgla rocznie.

Korzystanie ze świetlików rurowych, jako alternatywy w oświetleniu, nie tylko redukuje emisję CO2 do atmosfery. Obniża również opłaty związane z energią elektryczną.

Każde elektryczne źródło światła pobiera pewną ilość energii elektrycznej. W procesie produkcji energii elektrycznej do środowiska nadal emitowana jest ogromna ilość zanieczyszczeń.

Możemy jednak zużywać dużo mniej energii dzięki stosowaniu wysoko wydajnych źródeł światła.
W naszym więc interesie leży znalezienie sposobów na uwolnienie atmosfery od dalszych zanieczyszczeń.
Dlatego właśnie świetliki rurowe Tubzzz® są idealnym rozwiązaniem tego problemu.


Buy By Net Sp. z o.o., 50-071 Wrocław, pl. Wolności 11, tel. 071 785 05 72, http://www.tubzzz.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)