(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Wedi Bathbox - nowe rozwiązanie Wedi Polska

Wedi Bathbox - nowe rozwiązanie Wedi Polska

opublikowano: 2008-09-15

Wedi Polska – producent specjalistycznych materiałów do wykańczania i aranżacji łazienek – wprowadził do swojej oferty nowe rozwiązanie - wedi Bathbox. Jest to system wsporników do wanny, które umożliwią dowolne jej ustawienie bez konieczności wsparcia o ścianę. Wedi Bathbox daje projektantom i wykonawcom całkowitą swobodę w znajdowaniu miejsca dla prostokątnej wanny. Przy użyciu systemu wsporników, wannę można umieścić pośrodku łazienki, bez konieczności opierania jej o ścianę. Wolnostojącą wannę uzyskujemy dzięki zaledwie kilku prostym operacjom montażowym. Na płytach służących obudowie można, bez dodatkowych zabiegów, ułożyć płytki ceramiczne.

System dostępny jest w dwóch wersjach. Bathbox Classic przeznaczony jest dla wanien o wymiarach 1700 x 750 x 600 mm. Bathbox Flex z kolei, dopasuje się do wanien o wymiarach od 1500 mm do 1800 mm długości i od 600 mm do 800 mm szerokości. Oba zestawy nie sprawiają problemu w montażu nawet jednej osobie. System wedi Bathbox umożliwia także wykonanie podestu (po odpowiednim ułożeniu przewodów doprowadzających wodę i kanalizacyjnych) oraz stopni ułatwiających wchodzenie i wychodzenie z wanny. Uzyskujemy w ten sposób ciekawe rozwiązania, które mogą uatrakcyjnić aranżację łazienki.

Elementy wedi Bathbox powstały na bazie płyty budowlanej wedi. Wykonana z pianki polistyrenowej - zbrojonej z obu stron siatką z włókna szklanego - płyta jest całkowicie wodoodporna i termoizolacyjna. Dzięki swoim właściwościom, doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Przy pomocy wedi Bathbox można stworzyć ciekawe rozwiązania, które uatrakcyjnią aranżację łazienki i wziąć udział w konkursie organizowanym przez Wedi Polska. Producent zachęca projektantów, wykonawców i prywatnych inwestorów do przesyłania zdjęć pomieszczeń, do zabudowy których wykorzystano płyty wedi. Zwycięzca konkursu spędzi, wraz z osobą towarzyszącą, tydzień w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie. Szczegóły można znaleźć na stronie www.wedi.pl.


Wedi Polska Sp. z o.o., 32-020 Wieliczka, ul. Narutowicza 1, tel./fax 012 278 38 25, http://www.wedi.pl, PR Solutions, http://www.prsolutions.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)