(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

„Purmo Expert” w kolejnej odsłonie

„Purmo Expert” w kolejnej odsłonie

opublikowano: 2007-09-17

Trwa drugi etap tegorocznego konkursu „Purmo Expert – Instalator”, który organizowany jest przez firmę Rettig Heating, producenta grzejników marki Purmo. Program skierowany jest do instalatorów zajmujących się montażem produktów Purmo. Instalator, który uzbiera i prześle największą ilość punktów w ciągu trwania konkursu otrzyma nagrodę główną - wycieczkę zagraniczną dla dwóch osób.

VII już edycja programu „Purmo Expert – Instalator” rozpoczęła się 1 kwietnia 2007 roku i składa się z trzech etapów. Pierwszy zakończył się w czerwcu br. Obecny, drugi etap zakończy się we wrześniu. Ostatnia część konkursu potrwa od października do końca listopada.

Mechanizm działania programu jest prosty. Instalatorzy muszą zbierać specjalne etykiety z grzejników marki Purmo oraz z opakowań elementów systemu ogrzewania podłogowego. Każda etykieta przeliczana jest na punkty, za które uczestnicy programu otrzymują nagrody. Aby wziąć udział w konkursie, należy odesłać zebrane etykiety wraz z zamówieniem wybranej nagrody. Spośród nagród laureaci mogą wybrać w ramach zdobytych punktów ubrania robocze, torby podróżne, koszulki i inne gadżety Purmo, a także przydatne każdemu narzędzia renomowanych marek. Zdobyte punkty można wymieniać także na pieniądze, które gromadzone są na karcie VISA i przeznaczyć je na dowolny cel.

Każdy uczestnik konkursu może brać udział we wszystkich jego częściach. Instalator, który we wszystkich etapach konkursu zdobędzie największą ilość punktów wygra wycieczkę zagraniczną o wartości 5000 zł.

„Program „Purmo Expert - Instalator” skierowany jest do instalatorów produktów Purmo.Ma na celu zbudowanie lojalności do firmy, jak również przekazanie instalatorom niezbędnej wiedzy o naszych produktach. Dlatego uczestników programu zapraszamy na organizowane przez nas szkolenia oraz na branżowe imprezy targowe. Dodatkowo, instalatorzy informowani są na bieżąco o nowościach w ofercie Purmo i aktualnych promocjach, jak również otrzymują specjalnie do nich skierowany biuletyn „Purmo Expert”. Zależy nam na satysfakcji Klienta ostatecznego, a możliwe jest to tylko wówczas, gdy monter ogrzewania będzie w pełni kompetentnym fachowcem. Chcemy by instalatorzy naszych urządzeń za takich byli uważani. Działania te są także częścią naszej nowej filozofii marki „The Warm Society” wprowadzonej w tym roku. Ludzie, a więc wszyscy nasi pracownicy oraz instalatorzy Purmo, stanowią jeden z czterech filarów, obok Inspiracji, Produktów i Jakości, na których została ona oparta” – mówi Emilia Dudek, Marketing Manager w firmie Rettig Heating.

Podobny program, „Purmo Expert – Projektant”, firma Rettig Heating prowadzi dla projektantów instalacji centralnego ogrzewania oraz ciepłej i zimnej wody użytkowej. Szczegóły dotyczące obu programów oraz katalog nagród znaleźć można na stronie internetowej www.purmo.com/pl.

Więcej informacji na temat „The Warm Society” znajdą Państwo na stronie: www.thewarmsociety.com

Rettig Heating Sp. z o.o., Biuro Handlowe, ul. Rotmistrza Pileckiego 91, 02-781 Warszawa, tel. (022) 643 25 20, fax: (022) 643 99 95, http://www.purmo.pl

Przeczytaj także:

Kiedy grzejnik mówi nie
Tak ciepło, tak prostoAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)