(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Disprobit Tytan Professional - ochrona dachów i fundamentów

Disprobit Tytan Professional - ochrona dachów i fundamentów

opublikowano: 2008-10-13

Disprobit Tytan Professional to masa asfaltowo-kauczukowa, należąca do nowej generacji Abizoli – doskonale znanych w Polsce środków zabezpieczających przed wilgocią. Disprobit idealnie nadaje się zarówno do konserwacji i renowacji dachów, jak i do wykonywania nowych zabezpieczeń przeciwilgociowych - bezspoinowych powłok dachowych na podkładzie z warstwy papy czy włókniny oraz lekkich izolacji podziemnych części budynku.

Tytan Professional – nowa jakość Abizoli

Disprobit Tytan Professional służy do wykonywania lekkich powłok hydroizolacyjnych oraz do renowacji i konserwacji pokryć dachowych. Masa ta świetnie sprawdza się jako zabezpieczenie przed wilgocią podziemnych części budowli oraz do podposadzkowej izolacji przeciwwilgociowej piwnic, garaży, tarasów i balkonów. Znakomicie nadaje się również do wykonywania bezspoinowych powłok dachowych na podkładzie z papy, włókniny, tkaniny technicznej itp. Podobnie jak inne produkty z serii Abizoli - profesjonalnych środków hydroizolacyjnych, masa Disprobit zawiera kauczuk syntetyczny. Dzięki niemu powłoka, którą tworzy Disprobit, jest bardziej odporna na spękania powstające na skutek mrozów.

Wiele możliwości wykorzystania Disprobitu

Zalety nowej masy Disprobit Tytan Professional są odczuwalne już w momencie nakładania jej na dachy lub fundamenty. Dzięki własnościom tiksotropowym powstała powłoka nie spływa nawet z pionowych powierzchni, niezależnie od temperatury. Disprobit Tytan Professional z powodzeniem stosuje się również na lekko wilgotnych podłożach. Masa Disprobit nie zawiera rozpuszczalników i nie uszkadza styropianu, dzięki czemu może być stosowana do wykonania izolacji docieplanych później fundamentów. Disprobit idealnie nadaje się też do wykonania podposadzkowych izolacji przeciwwilgociowych w piwnicach, garażach, na tarasach i balkonach.
Disprobit znajduje zastosowanie również przy renowacji i konserwacji pokryć dachowych wykonanych z papy, blachy, czy też dachówek. Służy on także do wykonania bezspoinowych powłok dachowych na podkładzie z jednej warstwy papy, włókniny lub tkaniny technicznej.
Do gruntowania powierzchni pokrywanych Disprobitem świetnie nadaje się Disprobit Grunt Koncentrat, pozwalający uzyskać powłoki silniej związane z podłożem oraz obniżający koszt wykonania izolacji. Ta wodorozcieńczalna emulsja bitumiczna, lekko modyfikowana kauczukiem syntetycznym, posiada doskonałe właściwości penetrujące podłoże - głęboko wsiąka, a na gruntowanej powierzchni tworzy warstwę szczepną dla materiałów powłokowych. Postać koncentratu znacznie obniża koszt wykonania izolacji w porównaniu do zastosowania jako grunt rozcieńczonego Disprobitu.

Produkt dostępny jest w wiaderkach 10kg i 20kg.
Cena produktu: 32.37 zł /10kg, 63.12 zł /20kg
Producent: Selena SA


Selena S.A., Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, tel. (071) 78 38-301, fax: (071) 78 38 300, Infolinia: 0 801 350 500 http://www.selena.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)