(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Sieć RuckZuck - nowa strategia rozwoju

Sieć RuckZuck - nowa strategia rozwoju

opublikowano: 2008-10-17

Ogólnopolska sieć sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck, obecna w Polsce od czterech lat, wciąż wzbogaca się o nowe punkty handlowe na terenie kraju. Jest to zgodne ze strategią rozwoju, która zakłada, że do 2010 roku punkty RuckZuck będą w zasięgu każdego Polaka.

Strategia rozwoju

Sieć RuckZuck powstała cztery lata temu w Niemczech, ale polski oddział posiada pełną autonomię. Do tej pory na terenie kraju otwarto ponad sto placówek handlowych, a do Systemu Partnerskiego wciąż dołączają kolejni przedsiębiorcy. W każdym województwie funkcjonuje już przynajmniej kilka punktów RuckZuck. Najwięcej sklepów działa obecnie w województwie śląskim. Przedstawiciele sieci zapowiadają uruchomienie docelowo ok. 250 salonów, zlokalizowanych równomiernie na terenie całego kraju. W perspektywie najbliższych dwóch lat, dyskonty RuckZuck mają być w zasięgu każdego Polaka. Co istotne, nowe sklepy partnerskie powstają nie tylko w dużych miastach ale także w nieco mniejszych miejscowościach. Strategia rozwoju sieci zakłada także ekspansję na inne rynki Europy Środkowo – Wschodniej. Niedawno rozpoczął działalność pierwszy salon RuckZuck na Ukrainie, a w przygotowaniu są już kolejne otwarcia.

System Partnerski RuckZuck zaprasza do współpracy

Do Systemu Partnerskiego mogą przystąpić przedsiębiorcy z całej Polski, zarówno ci, którzy mają już doświadczenie w sprzedaży artykułów wykończenia wnętrz, jak również osoby pragnące rozpocząć działalność w tej branży. - Przystąpienie do sieci RuckZuck jest bezpłatne. Przedsiębiorcom, które zdecydują się na prowadzenie działalności w ramach naszego Systemu Partnerskiego oferujemy bogaty pakiet startowy, oczekując w zamian przede wszystkim aktywności i zaangażowania w prowadzony biznes oraz współuczestnictwa w działaniach prowadzonych przez centralę RuckZuck, takich jak np. szkolenia. Partnerski charakter współpracy w ramach naszej sieci pozwala przedsiębiorcom na dużą swobodę działań – mówi Antoni Kornatowski, dyrektor do spraw rozwoju sieci RuckZuck.

Salony RuckZuck wyróżniają się na rynku bardzo bogatym asortymentem, oferując produkty głównie marki Classen. Sieć wyróżnia kompleksowa obsługa, począwszy od fachowego doradztwa, po transport na wskazane miejsce.


RuckZuck.biz Sp. z o.o., Zwonowice ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13, tel: +48 32 42 92 000, fax: +48 32 42 92 200, http://www.ruckzuck.com.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)