(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Najszersza oferta podłóg i drzwi Ruck Zuck już w Wałczu

Najszersza oferta podłóg i drzwi Ruck Zuck już w Wałczu

opublikowano: 2007-10-04

W sierpniu w Wałczu otwarto salon sprzedaży podłóg i drzwi Ruck Zuck. Mieszkańcy Wałcza i okolic zyskali dzięki temu dostęp do najszerszej na rynku oferty podłóg laminowanych, drewnianych i skrzydeł drzwiowych. Jest to już ósmy sklep Ruck Zuck w województwie zachodniopomorskim, a w całym kraju funkcjonuje już ponad osiemdziesiąt placówek tej sieci. Sklep Ruck Zuck mieści się w dużym markecie budowlanym na obrzeżach Wałcza i zajmuje powierzchnię 250 m. kw. Właściciele sklepu przez lata prowadzili sprzedaż podłóg i drzwi. W tym roku zdecydowali się dołączyć do sieci Ruck Zuck. Współwłaścicielka wałeckiego salonu, Anna Burec, już po kilku tygodniach od otwarcia sklepu ocenia, że przystąpienie do Ruck Zuck było dobrą decyzją. Dzięki współpracy z Ruck Zuck sklep w Wałczu jako jedyny w promieniu 50 km oferuje klientom najwyższej jakości podłogi i drzwi w przystępnej cenie. Współwłaścicielka salonu w Wałczu, Anna Burec, zwraca uwagę, że salonu z takim wyborem paneli i skrzydeł drzwiowych nie ma nawet w trzykrotnie większej Pile.
- Wybraliśmy Ruck Zuck ze względu na konkurencyjną i szeroką ofertę. Dodatkowo przystępując do sieci liczyłam na poprawę wyników handlowych, ale wzrost sprzedaży przekroczył moje oczekiwania. – powiedziała Anna Burec.

Pani Anna podkreśla, że Ruck Zuck daje swoim partnerom wiele korzyści. Te atuty to m. in. rozpoznawalna marka oraz szkolenia pracowników w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi klientów. Właścicielka jest przekonana, że każdy, kto przyjdzie do sklepu Ruck Zuck, na pewno wyjdzie usatysfakcjonowany, z fachowo dobraną podłogą. Kompetentni pracownicy zaopiekują się klientem, pomogą w zakupie, zaproponują transport zakupionego towaru i zaoferują usługi wyspecjalizowanej ekipy montażowej.

Liczba sklepów działających w Systemie Partnerskim Ruck Zuck przekroczyła już osiemdziesiąt. W zamierzeniu właścicieli sieci, do końca roku ilość salonów ma wzrosnąć do stu.

Sklep Ruck Zuck Partner: A&K Traders, ul. Kołobrzeska 56, 78-600 Wałcz

RuckZuck.biz Sp. z o.o., Zwonowice ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13, tel: +48 32 42 92 000, fax: +48 32 42 92 200, http://www.ruckzuck.com.pl

Przeczytaj także:

Na lata naj, naj...
Paleta barw ArtLine
Benjamin Moore świeci w ciemnościachAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)