(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Złoty Instalator po raz kolejny w rękach firmy Viessmann

Złoty Instalator po raz kolejny w rękach firmy Viessmann

opublikowano: 2007-10-15


W czerwcu firma Viessmann została nagrodzona za „Organizację kształcenia i szkolenia branżowych specjalistów”. Jesienią przyszła kolej na wyróżnienie za innowacyjność i jakość produktów.
W środę 10 października, w warszawskim hotelu Lord, podczas V Kongresu Instalexpo 2007 odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek „Złotego Instalatora” w edycji jesiennej. Z rąk przewodniczącego Sądu Konkursowego nagrodę odebrał pan Jacek Papież – Dyrektor Marketingu w firmie Viessmann Sp z o. o. Nagrodzone zostały produkty, opracowania technologiczne i konstrukcyjne charakteryzujące się wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi i estetycznymi. Bardzo istotnym kryterium w ocenie były również właściwości ekologiczne produktów oraz zaplecze techniczne producenta.
Zorganizowany przez wydawnictwo „Instalator Polski” oraz Polską Korporację Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji, V Kongres INSTALEXPO 2007 poświęcony jest sposobom uzyskiwania oszczędności energii oraz wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii.
Firma Viessmann, która od wielu lat jest liderem na polskim rynku w dziedzinie wykorzystywania ekologicznych źródeł energii, w roku 2007 otrzymała nagrodę za innowacyjny projekt „Kondensacyjnej kotłowni kaskadowej serii Vitomoduł bazującej na kotłach Vitodens”.
Vitomoduł to gotowa do montażu konstrukcja kaskadowej kotłowni. Dostarczana jest jako w pełni kompletny zestaw, składający się z 2 do 4 wysokowydajnych, kondensacyjnych kotłów z rodziny VITODENS oraz pełnego rozdzielacza obiegów grzewczych oraz opatentowanego przez firmę Viessmann systemu spalin. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji mocy (od 11 do 264 kW) Vitomoduł osiąga wysoką sprawność. Ponadto, łącząc zalety ekonomiczne kotłów VITODENS z systemem odzyskiwania ciepła z pary zawartej w spalinach, otrzymujemy bardzo oszczędną konstrukcję. Warto dodać również, że dzięki zastosowanym rozwiązaniom w systemie odprowadzania spalin, Vitomoduł spełnia surowe Rozporządzenia Ministra Infrastruktury, z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. Nr 75, poz. 690, § 174.5.2).
Viessmann Sp. z o.o., ul. Karkonoska 65, 53-015 Wrocław, tel. (071) 360 71 00, fax: (071) 360 71 01, http://www.viessmann.pl, Pegasus Public Relations, http://www.pegasus.com.p

Przeczytaj także:

Ogrzewanie elektryczne może być tanie
Pelet - tanio i ekologicznie
Komfort cieplny w domuAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)