(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Bioni Nature - chroni zdrowie i ściany

Bioni Nature - chroni zdrowie i ściany

opublikowano: 2008-12-04

Bioni Nature to oparta na nanotechnologii farba wewnętrzna, która gwarantuje skuteczną ochronę przed pleśnią i grzybami.Ze względu na swoje właściwości farba szczególnie sprawdzi się w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Alergia stała się jednym z najpowszechniejszych schorzeń współczesnego świata. Systematycznie powiększa się lista alergenów, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. Bardzo często przyczyną reakcji alergicznych są pleśń oraz grzyby. Nadmierna wilgotność w połączeniu z wysoką temperaturą stanowią idealnie środowisko dla rozwoju tych niezwykle groźnych mikroorganizmów. Aby uchronić ściany i sufity przed ich działaniem, należy użyć odpowiedniej farby. B.M. Polska, wyłączny dystrybutor produktów niemieckiej marki Bioni CS, proponuje Bioni Nature.

Bioni Nature to farba wewnętrzna o estetycznym matowym wykończeniu. Jest ona wynikiem współpracy specjalistów firmy Bioni CS z naukowcami z Fraunhofer Institute for Chemical Technology. Formuła Bioni Nature bazuje na unikatowej kombinacji nowoczesnych nano-wypełniaczy, opracowanych w oparciu o cząsteczki nano-srebra. Dzięki temu powłoka farby gwarantuje trwałą i skuteczną ochronę przed grzybami i pleśnią. Poza wnętrzami mieszkalnymi polecana jest ona do miejsc, w których wymagane jest zachowanie podwyższonych standardów higieny, a więc hoteli, ośrodków SPA, czy zakładów produkujących wyroby spożywcze.

Farba Bioni Nature jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Nie emituje szkodliwych związków, co zostało potwierdzone badaniami przeprowadzonymi w TUV Product und Environment Test Institute w Kolonii i przyznaniem jej certyfikatu TUV. Ponadto farba nie zawiera rozpuszczalników, zmiękczaczy, biocydów ani środków bakteriobójczych. Bioni Nature dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej. W zależności od potrzeb klienta produkt oferowany jest w opakowaniach 5 i 10 litrowych. Litr farby pozwala na pomalowanie ok. 7 m² powierzchni.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Bioni CS jest firma B.M. Polska.

Informacje o produkcie:
  • Opakowanie: 5 l, 10l
  • Wydajność: ok. 7 m²/ litr
  • Cena: od 85,40 zł brutto / litr
B.M. Polska Sp. z o.o., 01-302 Warszawa, ul. Połczyńska, tel. 022 851 00 09, fax: 022 851 00 09, http://www.bmpolska.com

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)