(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Wentylacja w dobrej cenie

Wentylacja w dobrej cenie

opublikowano: 2008-12-09

Jesteś developerem lub budowlańcem? Masz do wykończenia dużą powierzchnię użytkową? A może pracujesz jako monter systemów wentylacyjnych? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco choć na jedno z pytań... to kratka wentylacyjna D/TK 140 firmy Dospel jest przeznaczona właśnie dla Ciebie.

Czy kratki wentylacyjne wyróżniają się czymś szczególnym? Najnowszy produkt firmy Dospel z pewnością tak. D/TK 140 to trwałe i funkcjonale rozwiązania zawarte w estetycznej formie - biały lub brązowy kolor kratki wentylacyjnej oraz prosty, lecz elegancki design sprawiają, że doskonale współgra ona z aranżacją wnętrza domu, sklepu czy też biura.

O tym, że odpowiednia cyrkulacja świeżego powietrza w pomieszczeniach zamkniętych ma istotny wpływ na komfort życia osób w nich przebywających nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Właściwa wentylacja przyczynia się do poprawy naszego zdrowia oraz samopoczucia, a co za tym idzie chęci do pracy czy nauki. Polipropylenowa kratka wentylacyjna firmy Dospel ułatwia przepływ powietrza tak, by odprowadzać nadmiar szkodliwego dla człowieka dwutlenku węgla czy innych gazów. Regulowana przepustnica pozwala na dostosowanie siły wyciągu w zależności od potrzeb. Odpowiednio skonstruowane otwory zapobiegają wstecznemu przepływowi powietrza oraz występowaniu nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach.
Kratka wentylacyjna D/TK 140 firmy Dospel proponowana jest w dwóch wersjach: standard oraz w wersji z żaluzją. Zastosowany system montażu oraz zaczepów znacznie ułatwia instalację oraz pozwala skutecznie zamaskować wkręty.

Nie od dziś wiadomo, że hurtowe ilości pozwalają znacznie zredukować koszty zakupu. Kratki wentylacyjne D/TK 140 firmy Dospel oferowane są w opakowaniach po 50 sztuk, co bezpośrednio przekłada się na ich atrakcyjną cenę. Z tego właśnie powodu produkt ten skierowany jest głównie do osób wykańczających bądź remontujących wiele pomieszczeń, np. developerów, budowlańców czy firm związanych z branżą wentylacyjną.

Ceny brutto:
D/TK 140 (kratka standard /biały) – 3,33 zł/szt
D/TKŻ 140 (kratka z żaluzją /biały) – 3,53 zł/szt.
D/TK 140 /B (kratka standard /brązowy) - 3,76 zł/ szt
D/TKŻ 140 /B (kratka z żaluzją /brązowy) - 3,98 zł/szt

Dystrybutor: Dospel Sp. z o. o.


Dospel Sp. z o.o., ul. Główna 182, 42-200 Częstochowa, tel./fax 034 360 92 49, http://www.dospel.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Hormann

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)