(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Tytan Professional EOS zdobywa rynek!

Tytan Professional EOS zdobywa rynek!

opublikowano: 2007-10-30

W październiku Selena przekroczyła kolejny próg - już milion metrów kwadratowych elewacji wykonanych zostało za pomocą produktów z linii ociepleń budynków Tytan EOS. To sporo zważywszy na fakt, że EOS jest obecny na rynku zaledwie od lata zeszłego roku. Wiele produktów, jeden Tytan EOS Na rynku dostępna jest cała gama produktów chemii budowlanej służących do wykonywania ociepleń budynków - w takim gąszczu propozycji łatwo się zgubić. Inwestorzy, którzy decydują się na produkty Tytan EOS, cenią sobie przede wszystkim fakt, że jest to pełny system, dzięki któremu można zaoszczędzić czas oraz mieć gwarancję użycia doskonałej jakości materiałów.
Innowacyjne możliwości łączenia i krzyżowania elementów systemu Stosując produkty systemu Tytan EOS inwestor sam wybiera, jakie cechy ma mieć ocieplenie. Do wyboru jest siedem systemów, czyli pełna gama ocieplania w kombinacji najważniejszych cech, jakie można nadać elewacji budynku: Elastyczny/wytrzymały, Oddychający/naturalny i Samoczyszczący/perlisty. W skład każdego systemu wchodzą: zaprawa klejowo-szpachlowa do przyklejania styropianu lub wełny i zatapiania siatki, grunt do sytemu, tynk cienkowarstwowy i farba elewacyjna. W dwóch systemach: Elastycznym/wytrzymałym i Samoczyszczącym/perlistym materiałem izolacyjnym jest styropian, natomiast wełna mineralna pozwala wykonać ocieplenie ze wszystkimi cechami EOS, również z cechą tynku Oddychającego/naturalnego. Tytan Professional EOS zyskał uznanie na rynku, ponieważ jego elementy można ze sobą łączyć. W zależności od cech, jakie chce się uzyskać, w technologii produkcji danego systemu używa się kombinację specjalistycznych składników o optymalnie dobranych parametrach. Pozwala to osiągnąć przez system przypisane mu cechy, tj. elastyczny i wytrzymały; oddychający i naturalny, samoczyszczący i perlisty. Innowacja Tytan EOS polega na możliwości łączenia i krzyżowania elementów.
Milion metrów kwadratowych elewacji! System Tytan Professional EOS pokrywa już ponad milion metrów kwadratowych elewacji. Taka powierzchnia to 200 dwudziestopiętrowych wieżowców o sześciu klatkach schodowych, niemal 300 mniejszych budynków mieszkalnych, lub 5 000 domków jednorodzinnych. Inwestorzy doceniają różne zalety systemu Tytan Professional EOS, dla jednych ważna jest wytrzymałość tynku, inni zwracają uwagę na wysokie parametry paroprzepuszczalności. Są wreszcie tacy, dla których ważne są nowoczesne technologie: dla nich magnesem jest nanotechnologia zastosowana w recepturze tynku samoczyszczącego. Tytan Professional EOS jest bardzo chętnie wybierany także dlatego, że klienci doceniają nieograniczone możliwości kolorystyczne wykonywanej elewacji. Kolor farby nanoszonej na tynk lub kolor tynku wybierany jest ze wzornika, zatem inwestor może wybrać najodpowiedniejszy dla siebie odcień. Jest również możliwość wykonania niepowtarzalnej barwy pod indywidualne zamówienie. W ofercie Seleny znajdują się również dekoracyjne tynki mozaikowe, które cieszą się niebywałym powodzeniem z uwagi na szeroką paletę barw (aż 72 kolory) i wysoką jakość. Warto rozważyć ich zastosowanie wszędzie tam, gdzie ściana narażona jest na szczególne uszkodzenia: ściana pokryta tynkiem mozaikowym jest bardzo trwała, a co najważniejsze można ją czyścić i zmywać.
Wygrywają z Tytan Professional EOS Inwestorzy, którzy wybrali produkty Tytan EOS do ocieplenia swojego domu, mogą zyskać podwójnie. Z myślą o tych klientach, którzy chcą pochwalić się barwną i niebanalną elewacją swojego domu, Selena przygotowała konkurs. Trwa on jeszcze do końca 2007 roku i można w nim wygrać zwrot kosztów ocieplenia budynku oraz wakacje na jednej z wysp Archipelagu Balearów. Wystarczy przysłać zdjęcie ocieplonej fasady, by wziąć udział w losowaniu nagród. Szczegóły konkursu na www.selena.pl/konkurs. Selena S.A., Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, tel. (071) 78 38-301, fax: (071) 78 38 300, Infolinia: 0 801 350 500, http://www.selena.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)