(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Infolinia MAXIT już działa

Infolinia MAXIT już działa

opublikowano: 2007-11-05

Firma maxit - producent wyrobów chemii budowlanej i keramzytu - uruchomiła telefoniczną infolinię dla klientów poszukujących informacji, porady bądź bezpośredniego kontaktu. Przy okazji wprowadziła pewne dodatkowe, nowatorskie udogodnienie. Od września klienci maxit szybko i łatwo mogą skontaktować się z najbliższym geograficznie przedstawicielem handlowym lub doradcą technicznym. Wybierając odpowiednie opcje otrzymają informacje odnośnie produktów i rozwiązań marki maxit, dotyczących keramzytu, produktów oraz technologii Deitermann, lub systemu budowania z elementów keramzytowych Optiroc Blok.
Infolinia ma numer 0-8011 M A X I T, czyli na klawiaturze telefonu należy wybrać 0-8011 6 2 9 4 8. Nie trzeba obciążać pamięci kolejnym ciągiem cyfr, ale wystarczy „po prostu” zadzwonić do MAXIT. W dobie powszechnego wysyłania SMS, posługiwanie się klawiaturą telefonu do pisania tekstów stało się proste i naturalne. Infolinia jest czynna w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.
Firma maxit działa na polskim rynku od 1995 roku. Swoje wyroby produkuje w trzech zakładach: dwóch fabrykach suchych zapraw (w Górze Kalwarii i Wrocławiu) oraz wytwórni keramzytu w Gniewie. Firma wchodzi w skład maxit Group - wiodącego w Europie producenta materiałów i urządzeń budowlanych. W Polsce, w strukturze Grupy działają firmy maxit (z marką Deitermann) i m-tec. maxit sp. z o.o., ul. Adamowicza 1, 05-530 Góra Kalwaria, tel. (022) 701 55 60, fax: (022) 701 55 61, http://www.maxit.p

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)