(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Regulatory bezprzewodowe AURATON firmy LARS

Regulatory bezprzewodowe AURATON firmy LARS

opublikowano: 2009-01-07

Promocja regulatorów bezprzewodowych AURATON firmy LARS. Wysoka jakość produktów AURATON zebrała plony w postaci zadowolonych klientów i uznania fachowców z branży ciepłowniczej i klimatyzacyjnej. Dla nowych klientów, którzy zechcą skorzystać z produktów oferowanych przez LARS, firma przygotowała małą niespodziankę. Do każdego zakupionego regulatora bezprzewodowego AURATON 2005 TX plus i AURATON 2020 TX plus w prezencie dołączony będzie wysokiej jakości nóż techniczny, z wysuwanym ostrzem i regulowaną miarką.

Bezprzewodowe regulatory AURATON TX to wysokiej jakości urządzenia sterujące systemami grzewczymi i klimatyzacyjnymi, charakteryzujące się estetycznym i nowoczesnym designem. Kontrolowane za pomocą pilota o dalekim zasięgu, pozwalają na zmienianie ustawień urządzenia z dowolnego pomieszczenia w mieszkaniu lub miejscu pracy. Regulatory AURATON TX umożliwiają precyzyjną kontrolę przepływu energii, utrzymując stałą temperaturę według bieżących potrzeb użytkownika. Pozwalają na zaoszczędzenie wydatków związanych z energią nawet do 30%.


LARS, 60-434 Poznań, ul. Człuchowska 12, tel. (061) 840 40 00, fax: (061) 840 40 10, http://www.lars.pl, Yasna Communications Sp. z o.o., http://www.yasna.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Hormann

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)