(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Produkt nowej generacji firmy Selena

Produkt nowej generacji firmy Selena

opublikowano: 2009-01-07

Nowością w asortymencie firmy Selena jest stworzona specjalnie dla profesjonalnych wykonawców, wysokiej jakości Piana pistoletowa Tytan Professional O2 65. Jej niespotykaną wydajność i wyjątkową izolacyjność akustyczną doceni każdy fachowiec. Pistoletowa Piana TYTAN PROFESSIONAL O2 65 to jednokomponentowy produkt nowej generacji. Piana przeznaczona jest dla profesjonalistów, rekomendowana do szerokiej gamy zastosowań w budownictwie: montowania, uszczelniania, wypełniania, izolowania. Szczególnie polecana do profesjonalnego montażu okien i drzwi, izolacji cieplnej sieci wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wypełniania szczelin w izolacji termicznej przy ocieplaniu budynków.

Najwyższa wydajność na rynku

Doświadczeni monterzy najczęściej pracują na pianach pistoletowych. Aplikacja za pomocą pistoletu gwarantuje precyzję, szybkość stosowania i zwiększa wydajność piany. Poszukują oni pian, które zapewnią im pewność montażową, krótki czas obróbki oraz to, co najważniejsze – wysoką wydajność. W przypadku piany TYTAN PROFESSIONAL O2 65 dzięki jej nowoczesnej chemicznej recepturze możemy uzyskać do 40% więcej piany niż z jej odpowiedników. Z puszki o pojemności 1000 ml (z wsadem 750ml) uzyskać można aż do 65 l piany.

Wielkim atutem niskoprężnej piany TYTAN PROFESSIONAL O2 65 jest najniższa na rynku postekspansja. Z racji mniejszej objętości spieniania, łatwiej możemy przewidzieć, jaki ostateczny rozmiar przyjmie piana. Zabezpiecza to przed zbyt dużą jej aplikacją, co z kolei zapobiega wypaczeniom ram okien lub ościeży drzwi. Piana ta po utwardzeniu jest doskonałym izolatorem (świetna termoizolacyjność i dźwiękoszczelność aż do 61 dB), co zostało potwierdzone certyfikatem wydanym przez niemiecki instytut ift Rosenheim. Po zaschnięciu pianę można ciąć, piaskować, gipsować lub malować. Dodatkowo Piana jest odporna na pleśnie i grzyby oraz na działanie wysokich i niskich temperatur (-60stC to +100stC).

Bezpieczeństwo pracy

Pistoletowa Piana TYTAN PROFESSIONAL O2 65 należy do nowej generacji pian poliuretanowych bezpiecznych dla użytkownika i otoczenia. Dzięki opracowaniu przez firmę Selena nowej technologii, udało się zablokować emisję szkodliwego MDI podczas aplikacji piany. Do tej pory stosowanie pian poliuretanowych wiązało się z wdychaniem szkodliwych izocyjanianów co podrażniało układ oddechowy, powodowało alergie a nawet astmę. Dzięki rewolucyjnej technologii zastosowanej przy produkcji pian w klasie Tytan O2 firma Selena wyeliminowała ten problem. Dodatkowym zabezpieczeniem i ułatwieniem w czasie aplikacji piany jest jej nowy zawór. Jego wyjątkowa konstrukcja gwarantuje większa szczelność gazu i zapobiega niedrożności.


Proma Polska sp. z o.o., 53-609 Wrocław, ul. Fabryczna 14, tel. 071/ 358 05 43, http://www.promapl.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Hormann

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)