(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Prestiżowe podłogi dębowe

Prestiżowe podłogi dębowe

opublikowano: 2009-01-20

Bez wątpienia dąb jest najbardziej znanym i cenionym gatunkiem drewna europejskiego. Nie dość, że jest wyjątkowo twardy, wytrzymały i odporny na ścieranie, to jeszcze piękny. I takie są podłogi dębowe, także panelowe. Trwałe, szlachetne i prestiżowe. Jako surowiec dąb jest dzisiaj traktowany wręcz jako klasyk w produkcji podłóg. Nie ma takiego wnętrza i takich mebli, którym dębowa podłoga nie przydałaby dodatkowego blasku. Wiadomo przecież, że to drewno słynie powszechnie ze swej naturalnej trwałości oraz wyrafinowanej elegancji. I użytkownicy i producenci zgodnie twierdzą, że dąb to drzewo królewskie. Królewskie są też dębowe podłogi.

Wszystkie zalety drewna dębowego wykorzystuje producent marki Krono Original. Majestatyczne piękno tego surowca w połączeniu z najbardziej nowoczesnymi technologiami stosowanymi przy produkcji paneli dały nadspodziewanie dobry i niepowtarzalny efekt.

Dotychczasowa kolekcja dębowych propozycji od razu zyskała wielu klientów. Można je było znaleźć na dobrą sprawę w każdej z nich: Floorever (Dąb Sutter, Dąb Windsor), Floordreams (Dąb Francuski i Dąb Rzeczny), Kronostep narrow (Dąb Windsor, Dąb Maranello, Dąb Montreal, Dąb Ardeche, Dąb Alzacki), Kronostep vario (Dąb Wapienny, Dąb Spreewald, Dąb Umbria, Dąb Antyczny), Castello (Dąb Bergen, Dąb Medoc, Dąb Maranello), Sublime (Dąb Naturalny, Dąb Medoc, Dąb Merinos, Dąb Antyczny), Claro (Dąb Brylantowy, Dąb Wirginia) czy Kronofix (Dąb Klepka, Dąb Francuski, Dąb Deska, Dąb Wirginia). Propozycje te, adresowane do najbardziej nawet wybrednych odbiorców, spełniały ich najwymyślniejsze i oryginalne oczekiwania.

Ostatnio dwie inne kolekcje – Retro i Rustico wzbogaciły się o nowe wzory paneli podłogowych z oryginalnymi dekorami. W pierwszej z nich, oprócz Dębu Antycznego, Dębu Umbria i Dębu Dworkowego pojawił się Dąb Alpejski i Dąb Szlachetny. Natomiast w drugiej, w której mieliśmy Dąb Cordoba, Dąb Rustykalny, Dąb Rzeczny i Dąb Stary – ofertę uzupełnia Dąb Dwulamelowy oraz Dąb Montreal. Nowe dekory urzekają pięknie eksponowanymi słojami drewna charakterystycznymi właśnie dla dębu oraz wyjątkową, ciepłą barwą, która każdemu kojarzy się z naturą.

Najnowsze propozycje Krono Original znakomicie wzbogacają istniejącą, i tak bogatą ofertę laminowanych paneli dębowych. Mnogość wzorów, ich piękno i najwyższa jakość sprawiają, że dzisiaj właściwie w każdym domu można mieć podłogę, która przyda pomieszczeniom wysmakowanej elegancji.


Kronoflooring Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 3, PL 39-300 Mielec, tel.+48 17 58 22 200, fax+48 17 58 22 300, http://www.kronooriginal.pl, KODA Public Relations, http://www.kodapr.com

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Hormann

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)