(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Niespotykany design i doskonałe właściwości

Niespotykany design i doskonałe właściwości

opublikowano: 2009-01-20

Swobodne wariacje na temat czerwonej barwy - od głębokiej, ciemnej czerwieni do delikatnego różu. Tak najkrócej można scharakteryzować wygląd nowej, ręcznie formowanej cegły firmy Roben. Żywa, wyrazista gra kolorów modelu DYKBRAND jest wzmacniana przez nieregularną powierzchnię lica. Dzięki połączeniu obu elementów elewację tworzy zbiór unikatowych, niepowtarzalnych cegieł kojarzących się z pięknym wiekowym murem. Niespotykany dotąd design i doskonałe właściwości ceramicznego produktu gwarantują inwestorom pełną satysfakcję.

Dane techniczne:
Dykbrand flamandzki cieniowany
(Średnie wyniki badań wg DIN V 105-100)
Perforacja: nie dotyczy
Gęstość objętościowa – ok. 1,60 kg / dm3
Gęstość materiału – ok. 1,86 kg / dm3
Klasa wytrzymałości na ściskanie >19 N /mm2
Nasiąkliwość – ok. 8%
Współczynnik przewodzenia ciepła wg DIN 4108: 0,71W / (mK)

Roben Ceramika Budowlana to producent dachówek ceramicznych, cegieł i płytek klinkierowych oraz akcesoriów wykończeniowych do dachów i elewacji. Obecnie firma posiada zakłady produkcyjne w Europie i Stanach Zjednoczonych, dostarczając ponad 1500 materiałów w poszczególnych segmentach. Ponad stuletnie doświadczenie oraz wysoka jakość sprawia, że Roben znajduje się w ścisłej czołówce producentów ceramiki budowlanej. Różnorodność wzorów i bogata kolorystyka produktów powoduje, że oferta firmy Roben cieszy się dużym uznaniem wśród klientów.


Roben Ceramika Budowlana Sp. z o.o., 55-300 Środa Śląska, ul. Rakoszycka 2, tel. (071) 397 81 00, fax: (071) 397 81 11, http://www.roben.com.pl, Yasna Communications Sp. z o.o., http://www.yasna.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)