(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Śmiałym krokiem

Śmiałym krokiem

opublikowano: 2007-11-15


Skoro dzieje cywilizacji dały tak liczne dowody długowieczności ceramiki budowlanej, dlaczego nie skorzystać z tego dobrodziejstwa również w …domowych wnętrzach? Ruch…jak w mieście Stan domowej podłogi, zwłaszcza w pomieszczeniach często używanych jak kuchnia, hol czy pokój dzienny, to swoisty test wytrzymałości. Goście, psy, dzieci, spadające przedmioty, drobne problemy z domowym kominkiem - tu wszystko może się zdarzyć. Dlaczego więc nie zagwarantować sobie nawierzchni na całe życie? Kosztowny, ale niezawodny proces wypalania płytek klinkierowych i ceramiki posadzkowej (Verrum i Friesland) daje w efekcie bardzo wytrzymały i długowieczny produkt do układania na podłodze lub tarasie. Możliwości technologiczne pozwalają dopasować kolorystykę do potrzeb użytkownika – od naturalnej czerwieni i jej odcieni, po granitowe i antracytowe szarości (Baltrum Designe, Vigranit).

Nie zabraknie czegoś i do ogrodu. Na ścieżki, podwórko i podjazd można użyć specjalnej klinkierowej cegły brukowej - bardzo twardej i przystosowanej do dużych obciążeń. Oprócz trwałej nawierzchni, możemy zyskać okazję do ułożenia przed domem ciekawej mozaiki.

Klasyczne piękno Budynki stawiane ze znaczącym udziałem ceramiki budzą sympatię, podziw i dobre skojarzenia. Jednych przekonują doskonałe parametry techniczne, innych zachwyca kontrast barw wypalonej gliny z żywą zielenią i błękitem nieba. Najważniejsze, że przebywając w otoczeniu stworzonym przy użyciu ceramicznych materiałów budowlanych, czujemy się …jak w domu. Röben Ceramika Budowlana Sp. z o.o., ul. Rakoszycka 2, 55-300 Środa Śląska, tel. (071) 397 81 00, fax: (071) 397 81 11, http://www.roben.com.pl, Yasna Communications Sp. z o.o., http://www.yasna.pl

Przeczytaj także:

Benjamin Moore świeci w ciemnościach
Na lata naj, naj...
Royal Floor Jesion Rustic - królewskie podłogi w Twoim domuAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)