(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Fix ALL sklei wszystko i wszędzie

Fix ALL sklei wszystko i wszędzie

opublikowano: 2007-06-13

Nowoczesne technologie ułatwiają życie. Dzięki zastosowaniu nowej technologii polimerów MS seria klejów-uszczelniaczy FIX ALL firmy Soudal góruje nad innymi produktami dostępnymi na rynku.
Naprawę odklejających się kafelków w łazience, uszkodzonych mebli, odstającej listwy szafki czy wykonanie spoiny wokół umywalki najczęściej odkładamy w nieskończoność. Kiedy wreszcie postanowimy zabrać się do pracy stajemy przed dylematem, jaki produkt wybrać, aby był skuteczny i jednocześnie trwały. Producenci artykułów budowlanych proponują szeroki wybór specjalistycznych klejów. Jednak wśród tak ogromnego asortymentu bez porady specjalisty ciężko wybrać właściwy produkt. Tymczasem istnieje rodzina uniwersalnych klejów - uszczelniaczy Fix All firmy Soudal. W skład serii wchodzą: Soudal Fix All, Soudal Fix All High Tack, Soudal Fix All Crystal oraz Soudal Fix All Ultra Power, a wszystkie produkty łączy przełomowa technologia polimerów MS. Technologia polimerów MS W odróżnieniu od innych klejów na bazie wodnej lub żywic syntetycznych, Fix All oparty jest o przełomową technologię MS polimerów. Gwarantuje ona bardzo wysoką siłę spajania oraz możliwość wszechstronnego użycia produktów z serii Fix All. Produkty na bazie polimerów MS charakteryzuje doskonała przyczepność do wszystkich podłoży budowlanych: metalu, drewna, tworzyw sztucznych a także tynku, płyt gipsowo-kartonowych, kamienia, glazury, szkła i innych, bez konieczności ich gruntowania. Uniwersalność zastosowanej technologii do produkcji gamy Fix All sprawia, że nawet na nieodpowiednio przygotowanym podłożu naniesiona warstwa kleju utworzy bardzo mocną i odporną na odkształcenia spoinę. Również zbyt grubo położony produkt nie wpłynie na obniżenie jego działania. Fix All może być używany do klejenia wszelkich materiałów o strukturze porowatej i nieporowatej - szkła, drewna czy skóry. Wysoka elastyczność klejów - uszczelniaczy Soudal niweluje naprężenia, które pojawiają się, gdy sklejamy elementy o różnej rozszerzalności, szczególnie w miejscach gdzie panuje wilgoć lub występują wahania temperatur.

Kleje - uszczelniacze mogą być również stosowane na wilgotne powierzchnie. Wykonamy nimi spoiny wokół umywalki i wanny, uszczelnimy kabinę prysznicową, wypełnimy fugi i szczeliny pomiędzy płytkami. Dzięki zawartości substancji grzybobójczych produkty Fix All mogą być stosowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienka czy kuchnia. Soudal Fix All sklei trudne powierzchnie.
Wysoka siła spajania klejów - uszczelniaczy z serii Fix All sprawia, że z łatwością zamontujemy rolety czy wieszaki bez konieczności użycia wiertarki. Produkty z serii Fix All są odporne na drgania podłoża towarzyszące wyginaniu, uderzeniu czy wibracjom. Trwale przytwierdzimy do glazury wszelkie uchwyty i półki. Fix All nie niszczy warstwy srebrzankowej, więc idealnie nadaje się do przyklejenia lustra w łazience. Spoiny po utwardzeniu są niezwykle wytrzymałe i nawet w niskich temperaturach pozostają elastyczne. Można je również malować farbami na bazie wodnej. Warto podkreślić, że Fix All jest neutralny chemicznie, przez co nie przebarwia podłoży. Idealnie nadaje się do fugowania i klejenia płyt z kamienia naturalnego, takich jak granit czy marmur. W przeciwieństwie do innych, dostępnych na rynku klejów nie wydziela drażniącego zapachu podczas stosowania. Ponadto charakteryzuje się wysoką odpornością na starzenie oraz działanie czynników atmosferycznych i promieni UV. Dzięki temu, utwardzona fuga nie wykrusza się i nie zmienia barwy. Seria produktów Soudal występuje w następujących kolorach: białym, czarnym, szarym i brązowym a także jako Fix All Crystal - jedyna na rynku krystalicznie bezbarwna elastyczna masa klejąca. Do specjalnych prac montażowych wymagających natychmiastowego spajania przeznaczony jest Fix All High Tack. Ta „wzmocniona wersja” Fix All umożliwia mocowanie ciężkich przedmiotów bez konieczności dodatkowego ich podpierania do czasu utwardzenia kleju.

Przeczytaj także:

Styropian Termo Organiki budulcem innowacyjnego modelu pawilonu
Dach nie jest dla amatorów
Powrót płaskiegoAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)