(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Paleta barw ArtLine

Paleta barw ArtLine

opublikowano: 2007-11-16


Niezwykle żywe i wyraziste kolory elewacji potrafią działać kojąco przyciągać wzrok, a nawet pobudzać zmysły twierdzą autorzy najnowszego programu kolorystycznego ArtLine. Program produktów ArtLine powstał specjalnie z myślą o stworzeniu palety kolorów o intensywnych odcieniach.

W skład jego wchodzą podkład, tynk strukturalny i farba elewacyjna.

Te 30 inspirujących i nasyconych odcieni: ciepłej żółci, soczystej pomarańczy, gorącej czerwieni, chłodnego błękitu i ekspresyjnej zieleni stanowi doskonałe uzupełnienie 200 kolorów Baumit colours of more emotion.

Kolowy ArtLine inspirują do nieograniczonego kształtowania elewacji, głównie poprzez wyeksponowanie detali. W wybranych kolorach możliwe jest krycie nawet całych powierzchni ścian.

ArtLine farba dekoracyjna Jest gotową do użycia farbą, przeznaczoną do dekoracyjnego wykończenia elewacji, a także ścian wewnętrznych. W jej skład wchodzą: organiczne środki wiążące, mineralne wypełniacze, pigmenty, domieszki. Farba dostępna jest w 30 intensywnych odcieniach kolorystycznych.

ArtLine tynk dekoracyjny Jest gotową do użycia barwioną masą tynkarską do wypraw dekoracyjnych. W jej skład wchodzą: organiczne środki wiążące, mineralne wypełniacze, domieszki silikatowe, pigmenty. Przeznaczony jest do dekoracyjnego wykończenia elewacji a także ścian wewnętrznych. Tynk dostępny jest w strukturze drapanej (baranka) w uziarnieniu 1,5mm, 2mm oraz 3mm.

Podkład uniwersalny Jest gotowym do użycia podkładem o szerokim zastosowaniu. Służy jako środek wyrównujący chłonność podłoża i poprawiający przyczepność cienkowarstwowych tynków strukturalnych. Umożliwia uzyskanie równomiernej barwy pokrycia zewnętrznego oraz polepsza właściwości hydrofobowe podłoża.

Podkład wypełniający rysy Jest gotowym do użycia podkładem gruntującym, wzmocnionym włóknami. Pokrywa i wypełnia rysy do 0,5mm. Przeznaczony jest do stosowania na ścianach wewnętrznych i zewnętrznych. Baumit Sp. z o.o., Ul. Sukiennice 6, 50-107 Wrocław, tel. (071) 358 25 00, fax: (071) 358 25 06, http://www.baumit.pl, inplusPR, http://www.inpluspr.pl

Przeczytaj także:

Bezspoinowe Systemy Ociepleń marki Tikkurila
Ogrodzenie od A do Z...
Gresy techniczne – idealne pokrycie podłóg garażowychAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)