(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Brama na Lata

Brama na Lata

opublikowano: 2007-11-23

Zawsze gotowa, otwiera się na zawołanie. Z odległości wyczuwa, że jedziesz, czeka cierpliwie, cicho pracuje i słucha poleceń. To nie jest marzenie, którego nie dałoby się spełnić. Teraz radość z automatycznie otwieranej bramy przesuwnej może mieć każdy. Duży wybór bram różnych producentów każe się zastanowić, którą wybrać na własną posesję aby spełniała najważniejsze funkcje bramy. Głównym czynnikiem, który zachęca do wyboru produktu jest cena, wygląd, komfort i bezpieczeństwo. Firma Betafence wychodząc na przeciw takim zapotrzebowaniom wpuściła właśnie na rynek Polski, samonośną bramę przesuwną w wersji automatycznej dla klientów wymagających, a także ręcznej – dla klientów lubujących się w klasyce.

Samonośna, funkcjonalna i estetyczna

Brama jest samonośna w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest to ważne dla osób podejmujących się samodzielnego montażu, który dzięki innowacyjnej konstrukcji bramy jest bardzo łatwy. By brama sprawnie działała, wystarczy ją tylko wypoziomować i przykręcić do uprzednio przygotowanego fundamentu. Skrzydło bramy nie wymaga dodatkowego podparcia a konstrukcja nośna nie wymaga stawiania dodatkowych słupów.

Brama do domu powinna być też funkcjonalna, estetyczna, cicha a do tego warto, by dekorowała nasz wjazd na posesję. Wszystkie te cechy posiada nowy produkt firmy Betafence. Producent usunął z bramy dodatkowe elementy poziome (tworzące efekt drabiny), które dodają bramom ciężkości i psują wygląd. Dzięki temu linia nowej bramy Betafence jest prosta i czysta. Taka forma przyczyniła się do podniesienia walorów estetycznych i bezpieczeństwa produktu. Dodatkową rewolucją wśród tego typu produktów są rolki wykonane ze specjalnego materiału odpornego na zużycie i korozję. Jest to ważne dla osób ceniących sobie spokój i harmonię, bo brama dzięki temu działa bezszelestnie.

W zgodzie z normami i komfortowo

Nowa brama Betafence jest lekka i wytrzymała dzięki palisadowemu wypełnieniu profilami o wymiarach 30x18 mm, które mają rozstaw zgodny z Euronormą. Ocynkowana ogniowo jest trwała i odporna na czynniki atmosferyczne i mechaniczne. Zaletą bramy jest jej dostępność w różnych wysokościach (1,5 m, 1,75m, 2 m) i wersjach, bo może być otwierana ręcznie i automatycznie. Wersja automatyczna jest dostępna z automatem Sprint firmy FAAC, wyposażonym w silnik o mocy 350 W, który zadziała we wszystkich warunkach pogodowych, nawet podczas mrozów i deszczów. Komfort zapewnia sterowanie bramą za pomocą pilota, który otworzy ją nawet z odległości 30 metrów, bez konieczności wysiadania z samochodu czy wychodzenia z domu. Taki zestaw stanowi kompletne i ekonomiczne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Cena bramy z napędem to koszt ok. 3636 zł. To niewiele ze względu na fakt, że to produkt na długie lata. Betafence Sp. z o.o., ul.Dębowa 4, 47-246 Kotlarnia, tel./fax: (077) 482 50 00, http://www.betafence.com, , Bandera - The Need Factory, http://www.bandera.pl

Przeczytaj także:

Sufit dla wymagających
Dachówki Top Stick - trwały, ładny dach na lata
Siła mięśni kontra siłownikAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)