(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Ościeżnica New Arcus firmy Classen – eleganckie wejście

Ościeżnica New Arcus firmy Classen – eleganckie wejście

opublikowano: 2007-11-27

Nowoczesne wzornictwo, łatwość montażu, duży wybór dekorów i niezwykle korzystna cena – to atuty regulowanej ościeżnicy New Arcus - nowego produktu firmy Classen, lidera na rynku podłóg i drzwi.Ościeżnica New Arcus firmy Classen przyciąga uwagę oryginalnym wzornictwem. Łagodne kształty nadają ciepłego, domowego charakteru drzwiom, które zdają się zapraszać do przekraczania kolejnych progów. Wyraziste i miękkie formy ościeżnicy New Arcus każą nam czerpać przyjemność z samego przebywania w tak wzbogaconych pomieszczeniach.

Szykowna ościeżnica New Arcus jest dostępna w szerokiej palecie dziewięciu różnych dekorów, od białego przez buk, dąb i calvados do ciemnych, prawie czarnych wenge i mahoniu. Dzięki temu New Arcus stanowi rozwiązanie świetnie pasujące do wnętrz o różnym przeznaczeniu, tworząc perfekcyjny układ z drzwiami w takim samym dekorze.

New Arcus firmy Classen to ościeżnica, którą szybko i bezproblemowo zamontuje każdy, kto będzie chciał cieszyć się pięknym wejściem przez długi czas. Ościeżnica charakteryzuje się czterema stopniami regulacji, dzięki czemu może być zakładana na ściany o zróżnicowanej grubości – od 11,5 do 20 cm.

Ościeżnica została wykonana z płyty MDF okleinowanej folią finish lub PCV. New Arcus dostępny jest w bardzo przystępnej cenie w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych znajdują się na stronach www.classen.pl

Ościeżnica New Arcus – cena: 292,80 zł brutto (240 zł netto) Pakowanie: komplet zawiera belkę górną i 2 elementy boczne. Elementy te łączone są wkrętami i łącznikami z tworzywa. Kolorystyka: biała ze strukturą, buk, dąb, calvados, olcha, klon, mahoń, wenge, orzech Classen - Pol SA, ul. Wyzwolenia,44-292 Rybnik 13, http://www.classen.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:

Drzwi do pomieszczeń reprezentacyjnych - właściwy wybór
Drzwi dwuskrzydłowe MALAGA

Proponowane projekty:

projekt domu

LIZBONA
wymiar obiektu: 14.3m x 14.2m
181.57m² 3000 zł

projekt domu

COLUMBIA
wymiar obiektu: 13.04m x 8m
137.5m² 2800 zł

projekt domu

SANTA ROSA
wymiar obiektu: 21.18m x 11.34m
125.06m² 2800 zł
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Hormann

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)