(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Ogrodzenie od A do Z...

Ogrodzenie od A do Z...

opublikowano: 2007-11-30

Budowa domu to bieganina od urzędu do urzędu. Potem jeszcze zakupy, dobór odpowiednich materiałów budowlanych i związany z tym stres. Jak się okazuje nie musi tak być, można zrobić zakupy od A do Z u jednego producenta i mieć z tego przyjemność. Producent systemów ogrodzeniowych Firma Betafence proponuje kompleksowy system ogrodzeniowy dla domu. Chcesz się ogrodzić porządnie, niedrogo i na długie lata? Nie ma problemu: wybór siatek ogrodzeniowych, paneli, furtek i bram, od przesuwnych do skrzydłowych jest bardzo szeroki. Przed udaniem się po zakupy warto sprawdzić przepisy, wyliczyć teren, który mamy do ogrodzenia i zastanowić się, z czego chcemy zrobić swój płot.

Wszystko powinno ze sobą harmonijnie współgrać.

Ogrodzenie, brama i furtka. Jeśli chcemy ogrodzić się elegancko, ale z klasą i niedrogo, najlepszym rozwiązaniem wydaje się być siatka. Ale już nie pospolita siatka pleciona tylko nowoczesna, znacznie ciekawsza w wyglądzie siatka zgrzewana Pantanet, której nie trzeba malować. Pantanety są zgrzewane w prostokątne lub kwadratowe oczka a na ocynkowanym drucie posiadają już malowanie proszkowe, które nie ulega korozji i uszkodzeniom mechanicznym. Siatka efektownie prezentuje się na tle zadbanego ogrodu i otaczającej zieleni.

Do eleganckiej siatki pasuje prosta brama, bez ciężkich kutych zdobień. Całość powinna być lekka i mocna zarazem. Brama samonośna przesuwna Betafence polecana do Pantanetów, jest lekka i wytrzymała, nie posiada dodatkowych elementów poziomych, dzięki czemu jej forma jest prosta i czysta. Producent w ten sposób zapobiegł efektowi drabiny, co podniosło walory estetyczne bramy i bezpieczeństwo, że nikt po niej nie wejdzie na posesję. Brama działa pewnie i niezawodnie bez względu na śnieg czy liście, zgromadzone w obrębie jej ruchu.

Bezpieczeństwo i wygoda.

Producent w dbałości o kompleksowy system ogrodzeniowy zatroszczył się także o wygodę użytkowania bramy. Aby było łatwo i przyjemnie dostać się na posesję można kupić bramę w wersji automatycznej, która będzie się otwierać i zamykać na specjalne polecenie pilota znajdującego się w dłoni właściciela. Jest to wygodne zwłaszcza jesienią i zimą, gdy zwyczajnie nie chce nam się wychodzić z ciepłego samochodu i mocować z kłódką.

Wybierając ogrodzenie systemowe mamy pewność, że zachowamy spójność i harmonijny wygląd całego ogrodzenia. Integralny system Betafence pozwala na dowolne zestawienia siatek czy paneli, furtek i bram. Do tego można dobrać w takim samym stylu ogrodzenie do ogrodu, jeśli nie chcemy by dostało się tam zwierze domowe. Siatki Pantanet dostępne są, bowiem w wersji Family i Protect – idealne do takiego celu. Wszystko utrzymane jest w tej samej łagodnej, a zarazem bezpiecznej formie a do tego Betafence pewne swoich produktów daje 10 lat gwarancji na zamontowany system. Dzięki systemom ogrodzeniowym wokół domu i w ogrodzie wszystko będzie harmonijnie skomponowane, a przede wszystkim bezpieczne. Ogrodzenie od A do Z nie stanowi już problemu a wszystko to dla komfortu i wygody osób budujących się. Betafence Sp. z o.o., ul.Dębowa 4, 47-246 Kotlarnia, , tel./fax: (077) 482 50 00, http://www.betafence.com, Bandera - The Need Factory, http://www.bandera.pl

Przeczytaj także:

Lider branży doceniony po raz kolejny. Godło „Top Marka” dla Termo Organiki
Ratio Power – supermocny tynk gipsowy
Siatka bezpieczeństwaAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)