(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Garaże blaszane - już w naszej ofercie

Garaże blaszane - już w naszej ofercie

opublikowano: 2010-04-20

Garaże blaszane zyskują sobie coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego, ponieważ pod względem ekonomicznym, nie ma korzystniejszego rozwiązania. Każdy z inwestorów potrafi liczyć, więc wielu z nich decyduje się na garażowanie samochodu w mniej kosztownym garażu blaszanym. Wydać 40 tysięcy na garaż, a przeznaczyć na niego 10 tysięcy, to duża różnica.

Rozpiętość cenowa garaży gotowych jest różna, od 1.300 zł (z ukrytymi kosztami) za jednostanowiskowy o wymiarach 3 x 5, do ponad 2000 zł (za całość), czy powyżej 3000 zl za 4 x 5 m, za podwójne, dwustanowiskowe zapłacić można od 2.500 zł (bez transportu i montażu) do nawet 9.000 zł (z montażem i transportem), w zależności od komponentów, wykonawcy, a nawet ocieplenia konstrukcji.

W trakcie realizacji projektu za dodatkowe modyfikacje trzeba dopłacić: blacha akrylowa w wybranym kolorze, brama uchylna, dach dwuspadowy, podwyższenie, dodatkowe drzwi, otwór na okno, czy automat do bramy uchylnej. Opcji jest wiele, podobnie jak wykonawców, należy przejrzeć dostępnych na rynku producentów i wybrać najlepszego z nich.

W naszej ofercie dostępne są projekty garaży blaszanych dwustanowiskowych i jednostanowiskich, chcemy sukcesywnie zwiększać ich liczbę, a także udoskonalać możliwości wykorzystania ich przestrzeni. Chcemy spełnić wymagania klientów. Zobaczcie koniecznie, garaże blaszane.


Przeczytaj także:

Idzie lato - domy letniskowe
Garaże z bali drewnianych. Zapraszamy.
Nowoczesne projekty domów z baliAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)