(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Współpraca z PLEWA Osmose Ceramika

Współpraca z PLEWA Osmose Ceramika

opublikowano: 2012-04-24

Miło nam poinformować, że biuro projektowe Pro Arte rozpoczęło współpracę z producentem systemów kominowych PLEWA. Rozwiązania techniki kominowej oferowane przez poznańską firmę znajdą Państwo w najnowszych projektach naszego biura.

Dlaczego PLEWA?

Najwyższa jakość produktów oraz technologiczne zaawansowanie rynkowego lidera było dla nas istotną przesłanką. W trosce o jakość oferowanych przez nas projektów, postanowiliśmy wspomóc naszych Klientów w doborze odpowiednich systemów kominowych, dostosowanych do konkretnego obiektu.

Co ich wyróżnia?

Firma PLEWA OSMOSE CERAMIKA jest bezpośrednią kontynuacją założonej w 2004 roku w Poznaniu firmy PLEWA Polska, będacej oddziałem niemieckiego producenta ceramiki kominowej i systemów kominowych z ponad 130 letnią tradycją, który połączył siły z OSMOSE – znanego od 90 lat producenta ceramiki użytkowej.

Zarówno PLEWA jak i OSMOSE sprzedają swoje wyroby niemal we wszystkich krajach Europy: od Włoch do Skandynawii i od Rosji do Francji.

Firma PLEWA OSMOSE CERAMIKA ma swoją siedzibę w Poznaniu i działa na terenie całego kraju. Dzięki odpowiednio wyszkolonej kadrze, wiedzy i doświadczeniu firma może rozwiązać wszelkie problemy z dziedziny techniki kominowej. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie.

 

Zobacz ofertę na ten system

OSMO-FU

Uniwersalny komin izolowany polecany do pieców centralnego ogrzewania na paliwa stałe


Przeczytaj także:

Dlaczego szkielet? Wywiad
Między matem a połyskiem
Nowa technologia - stal - już niebawemAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)