(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Nowoczesne i stylowe włączniki i gniazdka - ISD

Nowoczesne i stylowe włączniki i gniazdka - ISD

opublikowano: 2013-02-11

W dzisiejszych czasach osprzęt elektryczny dawno już przestał pełnić funkcję wyłącznie użytkową. Design i projekty wnętrz urosły do rangi dziedziny sztuki, co z kolei determinuje poszukiwania nowych form i piękna w przyrządach codziennego użytku czy osprzęcie instalacyjnym.

 Podążając za światowymi trendami projektanci coraz częściej sięgają po proste formy i piękno ukryte w naturze. Szło, drewno i metal na dobre wpisały się w projekty wnętrz, podkreślają indywidualny charakter, nadają nowoczesny rys. Materiały te dawno opuściły sferę publiczną, przenikają do projektów domów czy mieszkań.

Firma ISD ( International Switch Development) działa w Polsce jako przedstawiciel firm z branży elektrycznej, specjalizując się w handlu osprzętem elektrycznym. Współpracujemy z firmami, które kładą nacisk na wysoką jakość produktów, nowoczesność i niebanalny design. W myśl zasady „wyjątkowe wnętrze odzwierciedla wrażliwość wyjątkowych ludzi” nasze produkty wydobywają z wnętrza jego oryginalność i piękno. Jako ISD skupiamy się na wysokiej jakości włącznikach i gniazdkach, które doskonale uzupełniają ofertę dostępną na naszym rynku.


Wprowadzając nowe marki na nasz rynek kierujemy się przede wszystkim wysokim standardem wykonania produktu, oryginalnym designem oraz atrakcyjną ceną. International Switch Development jest wyłącznym dystrybutorem marki Obzor w Polsce. Skupiamy się przede wszystkim na serii Decente, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjną ceną, tworząc w ten sposób bezkonkurencyjny produkt na naszym rynku .Ramki szklane z serii DECENTE są w Polsce najtańsze w tym segmencie. Kładziemy szczególny nacisk na tworzenie nowej jakości w relacjach dystrybutor – projektant czy dystrybutor – klient, proponując szereg udogodnień: wycenę na podstawie projektu, możliwość spotkania u klienta lub na inwestycji, przyjmowanie oryginalnie zapakowanych zwrotów, szybki termin realizacji, 2 – letnia gwarancja w oparciu o europejskie certyfikaty, atrakcyjny system rabatowy i lojalnościowy. Seria Decente marki Obzor to bogata paleta barw szkła obejmująca kolory: czarny, czekoladowy brąz, gołębi szary, mleczna biel, lodowa zieleń, palmowa zieleń, ceglasty pomarańczowy, wiśniowa czerwień. Drewno skupia się natomiast na trzech barwach: dąb, orzech i mahoń, natomiast metal reprezentują dwa warianty - stal nierdzewna i aluminium.www.isd-poland.pl

Przeczytaj także:

Rozwiązania akustyczne w sufitach podwieszanych
Royal Floor Jesion Rustic - królewskie podłogi w Twoim domu
Do usług MilordzieAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)