(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Konsultacje techniczne SIMPSON Strong-Tie

Konsultacje techniczne SIMPSON Strong-Tie

opublikowano: 2013-07-03

Konsultacje techniczne SIMPSON Strong-Tie są jedną z wielu dróg komunikacji, mających na celu rozwiązywanie problemów związanych z zastosowaniem złączy ciesielskich lub próby znalezienia nowych i lepszych rozwiązań.

Dzięki szerokim kompetencjom nasi konsultanci z działu wsparcia technicznego udzielą odpowiadzi na Wasze pytania i rozwiążą problemy związane z obsługą posiadanego przez Klienta asortymentu, włączając wizyty inżynierów na placach budowy w celu oceny poprawności montażu i bezpośredniego doradztwa technicznego.

Głównym ich celem jest chęć przybliżenia Państwu szerszej wiedzy z zakresu nowoczesnych technik mocowań w budownictwie drewnianym jak również pomoc w wyjaśnianiu ewentualnych wątpliwości związanych z montażem czy wyborem właściwych produktów spełniających określone wymagania.

Z naszych bezpłatnych konsultacji mogą korzystać przedsiębiorcy, instytucje oraz prywatni inwestorzy, w których zostały uwzględnione rozwiązania SIMPSON Strong-Tie oraz osoby planujące takie wdrożenia.

Napisz lub zadzwoń, aby umówić się na konsultacje.
Telefon (22) 865 22 00  email: tszczesiak@strongtie.com

Szczegóły:
http://www.simpsonstrongtie.pl/Przeczytaj także:

Fachowy Dekarz&Cieśla - polecamy
Strong Portal - produkt usztywniający konstrukcję ściany domu szkieletowego
Złącza konstrukcyjne do drewna firmy SIMPSON Strong-TieAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)