(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Projekty wiat garażowych - ochrona przed gradem

Projekty wiat garażowych - ochrona przed gradem

opublikowano: 2013-06-19

10 czerwca 2013 roku z pewnością zapadanie w pamięć wszystkim mieszkańcom m.in. Żor, Rybnika, Tychów. To właśnie wtedy ok.16-17 olbrzymie chmury burzowo-gradowe sprawiły, że mieszkańcy tych miast przeżyli chwile grozy. Burza, która jest zjawiskiem normalnym o tej porze roku, przerodziła się w potężne gradobicie, niebo - ku zaskoczeniu uciekającej przed zagrożeniem ludności - zaczęło z wielką prędkością miotać siejące powszechne zniszczenie lodowe kule.

Straty po gradobiciu są liczone w milionach złotych a wydarzenie to, w zgodnej opinii mieszkańców wymienionych miast, nie zyskało odpowiedniego nagłośnienia w mediach ogólnopolskich. Dziś przechodząc ulicami Żor, co krok można zobaczyć efekty poniedziałkowego opadu.

Czy można było tego uniknąć? Wiadomo, że odpowiedź na to pytanie nikomu nie wróci zniszczonej karoserii, podziurawionego dachu, czy wybitych szyb. Niemniej, na przyszłość warto pomyśleć chociażby o odpowiednim ubezpieczeniu (domu oraz AC dla samochodu) oraz zabezpieczeniu swojego miejsca parkingowego.

Gwarancję bezpieczeństwa Waszych aut zapewnią wiaty garażowe i garaże. To właśnie kolekcję prezentującą projekty wiat garażowych chcemy polecić Waszej uwadze. Jest to rozwiązanie nie obciążające budżetu w takim stopniu, jak garaż a z pewnością pozwoli na uniknięcie strat, które niechybnie ponieśli wszyscy poszkodowani w zeszłotygodniowym gradobiciu.

http://www.pro-arte.pl/projekty-wiat-garazowych/


projekty wiat garażowychPrzeczytaj także:

Garaże + poddasze
Garaż w technologii szkieletu drewnianego

Proponowane projekty:

projekt garażu

G292 garaż dwustanowiskowy z ...
wymiar obiektu: 9.2m x 6.5m
50.87m² 690 zł

gotowy projekt

W1 Wiata Garażowa jednostanow...
wymiar obiektu: 3.9m x 6.25m
20.9m² 350 zł

gotowy projekt

W2 Wiata garażowa jednostanow...
wymiar obiektu: 3.9m x 6.25m
21.95m² 350 zł
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)