(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Gotowe projekty domów letniskowych i całorocznych

Gotowe projekty domów letniskowych i całorocznych

opublikowano: 2013-09-11

Projekty domów letniskowych to jeden z trzonów naszej oferty dla Inwestorów prywantych. Domki letniskowe to marzenie i cel dążeń wielu ludzi pod każdą szerokością geograficzną świata od lat.

To właśnie w letniskowych domach można zaznać ciszy, spokoju, wytchnienia od pracy, gonitwy codziennego życia. Życie w innym rytmie, bliżej natury - jest możliwe właśnie dzięki projektom gotowym z naszej oferty. Możliwość kupna projektu domku letniskowego lub letniskowego całorocznego jest dla wielu osób w tym emerytów, ukoronowaniem szczęśliwego życia, które teraz w pełnym błogostanie mogą pędzić w zupełnie nowej jakości okolicznościach i komforcie.

Jeśli chcesz wyszukać najlepszy projekt domu letniskowego, dopasowany do warunków zabudowy na terenie, na którym chcesz inwestować, koniecznie skorzystaj z filtrów na naszej stronie, które pozwolą Ci całą ofertę zawęzić tylko do tych projektów domów letniskowych, które spełniają pożądane kryteria (np. metraż pow. użytkowej do 50m2, dach dwuspadowy, parterowy).

W naszej ofercie znajdą się zarówno małe domki letniskowe, jak i większe domy letniskowe, które najczęściej kupowane są w wersji całorocznej. Wiele z nich posiada przygotowaną wycenę, kosztorys. Projekt domku letniskowego, rekreacyjnego zaczyna się od 1400 zł a kończy na 1900 zł (1700 + 200 zł tyle należy zapłacić za wersję całoroczną). Plan domku letniskowego składa się z czterech egzemplarzy, każdy z nich zawiera część architektoniczną, konstrukcyjną, instalacji elektrycznych oraz instalacji wod.-kan.

Domy letniskowe, jak sama nazwa wskazuje, dedykowane są do przestrzeni rekreacyjnych, działek, parceli w górach, nad jeziorami, nad morzem w bliskości terenów zielonych. Domy letniskowe traktowane są często jako małe domki całoroczne, w tym wariancie mają docieplone ściany, fundament oraz strop.

Projekty PRO ARTE dostępne są zawsze w dwóch technologiach, w przypadku domów letniskowych ma to duże znaczenie, ponieważ budownictwo szkieletowe cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Koszt projektu domu letniskowego murowanego lub w szkielecie drewnianym jest taki sam.  Pełna oferta w dziale projekty domów letniskowychPrzeczytaj także:

Strona mobilna PRO ARTE - krok przed konkurencją
Teczka, dziennik budowy i tablica informacyjna do każdego projektu

Proponowane projekty:

projekt domu

RIWIERA
wymiar obiektu: 15.34m x 7.38m
65.43m² 2300 zł

projekt domu letniskowego

LA PALMA dom letniskowy
wymiar obiektu: 10m x 6m
48.02m² 1900 zł

projekt domu letniskowego

LA PALMA 2 dom letniskowy
wymiar obiektu: 9.8m x 7.8m
60.29m² 2100 zł
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)