(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Isotec - termoizolacje XXI wieku

Isotec - termoizolacje XXI wieku

opublikowano: 2015-03-10

Istoec to system izolacji dachu wykorzystujący technikę ciągłości izolacji termicznej, który spełnia wszystkie wymogi stawiane wentylowanym i izolawnym dachom spadzisty. Sposób zaprojektowania paneli Istoec sprawia, że idealnie nadają się one do wykorzystania przy modernizacjach oraz nowo budowanych dachach - zarówno najprostszych konstrukcjach z tradycyjną więźbą, jak i przy tych najbardziej skomplikowanych.

Wysoka wartość izolacyjna paneli Isotec gwarantuje przyjemny chłód w pomieszczeniach w lecie oraz właściwe utrzymanie ciepła zimą. Dzięki temu dach przestaje być powodem zmartiweń, zaś staje się źródłem znacznych oszczędności w gospodarstwie domowym.System Isotec montuje się na zewnętrznej części dachu na krokiewkach lub krokwiach. Samonośne panele są lekkie i łatwe w zastosowaniu. Po zamontowaniu tworzą ciągłą osłonę izolzacyjną bez mostków termicznych. Montaż w górnej częsci dachy umożliwia pondato zaizolowanie już wykończonych poddaszy. Isotec łączy w sobie wszystkie fazy budowy połaci dachu, dzięki czemu montaż systemu jest szybki i korzystny cenowo.
Produkcja na wymiar umożliwia dopasowanie paneli do każdego rozmiaru dachówek. Przy przeprowadzeniu kompleksowych renowacji Isotec zapewnia konstrukcjom dachowym dodatkowe wsparcie i solidność

Dlaczego Isotec?
Dawniej
W przypadku tradycyjnego wznoszenia dachu skośnego każda faza jego tworzenia musi zostać wykonana oddzielnie. Montaż całości trwa dłużej i z tego powodu jest również droższy. Aby wykonać izolację w sposób zgodny z obowiązującymi normami, niezbędna jest gruba warstwa izolacyjna. Skutkuje to koniecznością wykonania dodatkowej struktury, która zmniejsza powierzchnię poddasza. Drewniana konstrukcja tworzy ponadto przegrodę termiczną w izolacji.

Obecnie
Dzięki Isotec tradycyjne fazy budowy połaci dachu wykonuje się jednocześnie. Panele Isotec stanowią połączejnia produktów, które do tej pory były montowane oddzielnie. Montaż systemu Isotec trwa bardzo kr otko, co pozwla na wyeliminowanie ryzyka popełnienia błędów. Wysoka wartość izolacyjna paneli zmniejsza grubość izolacji, zaś montaż na zewnętrznej części dachu tworzy ciągłą osłonę izolacyjną bez przegród termicznych.System dachowy wykorzystujący ciągłość izolacji
Isotec to panele kompozytowe zbudowane z rdzenia ze sztywnej pianki poliuteranowej (PUR) lub z pianki poliizocyjanurowej (PIR) o wysokiej szczelności oraz doskonałych parametrach izolacyjnych, pokryte z obu stron warstwą wierzchnią wykonaną z lakierowanego aluminium o strukturze plastra miodu, wzmocnionego zintergrowaną i wyprofilowaną ocynkowaną aluminiową łatą.

Zobacz pełną ofertę w katalogu - pobierz

Porównaj ceny tradycyjnych izolacji oraz Isotec (kliknij w logo poniżej)


Zobacz cennik - pobierzDGA Doradztwo Gospodarcze
Małgorzata Maria Kotas-Jasińska

ul. Częstochowska 97A
42-244 Mstów

tel. +48 603 46 88 80
mjasinska@dgabudownictwo.pl


Przeczytaj także:

Inteligentny dom, komfortowa oprawa audio i video
Zmiany w prawie budowlanym 2015 - budynki i garaże na zgłoszenie

Proponowane projekty:

projekt domu

ALEXANDRIA dom jednorodzinny
wymiar obiektu: 14.65m x 17.3m
133.79m² 2800 zł

projekt domu

VITORIA projekt domu mieszkal...
wymiar obiektu: 17.7m x 12.9m
127.02m² 3000 zł

projekt domu

OLIMPIA
wymiar obiektu: 12.2m x 10m
103.81m² 2600 zł
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)