(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

A może stelaż?

A może stelaż?

opublikowano: 2007-06-25

Odpowiednie wykorzystanie uniwersalnych stelaży podtynkowych do WC, może mieć duży wpływ na poprawę estetyki każdej łazienki i praktyczne wykorzystanie jej przestrzeni.Rosnąca popularność tego produktu sprawia, że na rynku bez problemu można otrzymać stelaż dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.
- W swej ofercie mamy stelaże ze spłuczką podtynkową uruchamianą z przodu, z góry, a także stelaże pod umywalki, zlewozmywaki, pisuary, czy bidety – mówi Andrzej Durda, dyrektor ds. technicznych w TECE. W skład stelaży pod WC wchodzi także nowoczesna 10 litrowa spłuczka podtynkowa, wyposażona fabrycznie w możliwość spłukiwania 3 lub 6 litrami wody. Jednocześnie istnieje możliwość modyfikacji ustawienia na 3 i 9 litrów. Każdy stelaż wyposażony jest dodatkowo w dwie mocowane do podłogi stopki, z możliwością regulacji wysokości od 0 do 200mm. Stosunkowo nieduże wymiary stelaży i niewielka głębokość zabudowy (do 200mm) sprawia, że nadają się nawet do niewielkich pomieszczeń. - Stelaże uniwersalne TECE mogą być stosowane zarówno samodzielnie, jak i do montażu w tradycyjnej ścianie z elementów prefabrykowanych np. w ścianie gipsowo-kartonowej, ścianie drewnianej. Mogą być również wbudowane w konstrukcję nośną TECEprofil – dodaje Durda.
W przypadku wykorzystania wszystkich elementów systemu do zabudowy przedściennej i wolnostojącej TECEprofil istnieje możliwość wykonania kompletnych ścian, zabudowy szybów wentylacyjnych czy półek na przybory toaletowe, a skosy i narożniki w pomieszczeniu nie stanowią przy montażu żadnego utrudnienia. Niezwykła prostota montażu i niewielka ilość elementów wchodzących w skład kompletnego systemu umożliwia wykonanie każdego, nawet najbardziej awangardowego projektu łazienki.

Przeczytaj także:

Bramka LAN/WLAN
Budynki socjalne - Szydłowiec

Proponowane projekty:

projekt domu

LAMIA
wymiar obiektu: 13.04m x 8.04m
119.97m² 2600 zł

projekt domu

LAMIA 2
wymiar obiektu: 13.04m x 9.04m
113.01m² 2600 zł

projekt domu

LAMIA 3
wymiar obiektu: 15.74m x 9.04m
126.17m² 2800 zł
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Hormann

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)