(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Bramka LAN/WLAN

Bramka LAN/WLAN

opublikowano: 2016-06-27

Dalekie wakacyjne wojaże i częste służbowe podróże nie muszą już wiązać się z obawą o pozostawiony dom.
Dzięki bramce LAN/WLAN BiSecur z aplikacją na smartfona i tablet obsługa oraz kontrola bram i drzwi możliwa jest teraz z dowolnego miejsca na świecie. Do 30 września firma Hörmann oferuje to urządzenie
w specjalnej promocji. 

 

Intuicyjna aplikacja BiSecur zainstalowana na smartfonie lub tablecie, po połączeniu przez sieć WLAN, umożliwia wygodne sterowanie bramą garażową, wjazdową i drzwiami zewnętrznymi oraz monitorowanie ich statusu z każdego miejsca w zasięgu sieci domowej.
Po zarejestrowaniu bramki i smartfona w Internecie równie komfortowo możemy korzystać z niej, przebywając z dala od domu. 


W każdej sytuacji, podczas długich egzotycznych wakacji, krótkiego weekendowego wypadu czy zwykłego wyjazdu na zakupy możemy uruchomić aplikację, by sprawdzić czy brama lub drzwi są zamknięte, a w razie konieczności zamknąć lub otworzyć je jednym przyciskiem. Daje to poczucie pełnej kontroli i bezpieczeństwa.
 
Wysokie bezpieczeństwo zapewnia także zastosowane w zdalnym sterowaniu radiowym BiSecur 128-bitowe kodowanie. Ten, używany w bankowości elektronicznej, system zabezpieczeń uniemożliwia skopiowanie kodu, np. przez włamywacza. To właśnie wielkość kodu decyduje o skuteczności zabezpieczenia - napędy z popularnym 40-, a także
70-bitowym kodowaniem są mniej bezpieczne.
 
Inteligentna aplikacja BiSecur pozwala sterować nie tylko bramami i drzwiami, ale także innymi elektrycznymi urządzeniami wyposażonymi w radiowy odbiornik Hörmann, takimi jak oświetlenie. Dzięki temu podczas dłuższego wyjazdu, możemy np. pozorować swoją obecność w domu. Z aplikacji korzystać może nawet dziesięć osób, którym przypisać możemy różne uprawnienia. Ogrodnikowi na czas naszego wyjazdu możemy pozwolić na otwieranie bramy wjazdowej, nie dając jednak dostępu do garażu czy domu.

Do 30 września bramka LAN/WLAN BiSecur oferowana jest w promocyjnej cenie
549 zł brutto (z 23 % VAT).

 

Zobacz więcej na:  http://www.hormann.pl/index.php?id=1725

 


Przeczytaj także:

DecoColor. Segmentowa brama garażowa RenoMatic light firmy Hörmann w nowej odsłonie
Bramy Hörmann - trzy kolory w jednej cenie

Proponowane projekty:

projekt garażu

G292 garaż dwustanowiskowy z ...
wymiar obiektu: 9.2m x 6.5m
50.87m² 690 zł

projekt garażu

G42a
wymiar obiektu: 9.78m x 7.5m
62.62m² 790 zł

projekt garażu

G330A
wymiar obiektu: 6.5m x 6.5m
35.64m² 590 zł
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)