(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Hörmann zwiększa swoje zaangażowanie w sponsoring sportowy

Hörmann zwiększa swoje zaangażowanie w sponsoring sportowy

opublikowano: 2017-03-08

Firma Hörmann – znany producent bram i drzwi – który od wielu lat sponsoruje międzynarodowe rozgrywki piłki nożnej, teraz zaangażował się w dodatkowy długofalowy sponsoring sportów zimowych. W tym sezonie firma dołączyła do kręgów sponsorów Premium Pucharu Świata BMW IBU World Cup i Mistrzostw Świata w Biathlonie.

 

Stąd szeroka obecność reklamowa firmy Hörmann na stadionie, wzdłuż trasy biegu i na stanowiskach strzelniczych podczas Pucharu Świata BMW IBU World Cup i Mistrzostw Świata w Biathlonie.

 

W ciągu ostatnich lat biathlon stał się jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportów zimowych, szczególnie w Niemczech, Czechach i krajach skandynawskich, które należą do bardzo ważnych rynków zbytu firmy Hörmann. W Polsce również zyskuje on coraz większe znaczenie i coraz szersze grono kibiców.

 

W każdy weekend miliony widzów spędzają czas przed ekranem telewizorów, śledząc transmisje z zawodów, co każdego roku pozwala dotrzeć do 500 milionów osób w całej Europie. Dlatego dział komunikacji marketingowej firmy Hörmann właśnie w ten sposób postanowił umacniać pozycję marki Hörmann wśród zainteresowanych budowaniem
i remontowaniem. 

- W miesiącach zimowych nie organizuje się międzynarodowych meczów piłki nożnej. Dlatego nasza obecność reklamowa podczas odbywających się właśnie w tym czasie zawodów Pucharu Świata w Biathlonie jest idealnym uzupełnieniem naszego zaangażowania w międzynarodowe rozgrywki piłkarskie – powiedział Christoph Hörmann z firmy Hörmann.

 

Sezon w biathlonie rozpoczął się końcem listopada w szwedzkim Östersund, a zakończy w połowie marca w stolicy Norwegii Oslo.

 


Przeczytaj także:

Hörmann na targach BAU 2017. Monachium 16 - 21 stycznia
Hörmann na targach BAU 2017

Proponowane projekty:

projekt domu

SANTA ROSA
wymiar obiektu: 21.18m x 11.34m
125.06m² 2800 zł

projekt domu

SANTANA
wymiar obiektu: 20.46m x 21.19m
251.71m² 3400 zł

projekt domu

SAVONA
wymiar obiektu: 15.28m x 9.88m
108.42m² 2600 zł
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)