(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Brama garażowa i drzwi wewnętrzne firmy Hörmann z nagrodą Dobry Design 2018

Brama garażowa i drzwi wewnętrzne firmy Hörmann z nagrodą Dobry Design 2018

opublikowano: 2017-12-13

Dwie nagrody w konkursie Dobry Design 2018 przyznano produktom firmy Hörmann. Garażowa brama segmentowa LPU 67 Thermo w wykonaniu Premium nagrodzona została w kategorii Otoczenie domu. Drzwi wewnętrzneConceptLine wyróżniono Nagrodą Konsumenta.

 

Celem organizowanego co roku przez redakcję magazynu Dobrze Mieszkaj oraz portal dobrzemieszkaj.pl konkursu jest wyłonienie najciekawszych wzorniczo produktów służących wyposażeniu wnętrz oraz uatrakcyjnieniu otoczenia domu.

 

 

 

Brama LPU 67 Thermo - Premium

Nagrodzona przez jury złożone ze 160 architektów i projektantów brama garażowa LPU 67 Thermo w wykonaniu Premium najwyższą izolacyjność cieplną łączy z wyjątkową elegancją. To brama dla najbardziej wymagających inwestorów, którzy chcą utrzymać w garażu stałą, wyższą temperaturę powietrza, a jednocześnie zależy im na pięknym wyglądzie bramy także od wewnątrz. Taki niezwykle estetyczny wygląd w przypadku bramy LPU 67 Thermo
w wykonaniu Premium to efekt jednolitego malowania wszystkich jej części: podwójnych rolek, okuć, prowadnic
i szyn łączących. Wszystkie te elementy malowane są proszkowo w kolorze białoszarym, co daje wrażenie spójnej, harmonijnej całości.

 

Drzwi ConceptLine

Drzwi wewnętrzne z serii ConceptLine wyróżnione zostały Nagrodą Konsumenta, przyznawaną przez użytkowników portalu dobrzemieszkaj.pl. Konsumenci docenili szerokie możliwości aranżacji, jakie stwarzają te bardzo wytrzymałe, stabilne i odporne na wszelkie uszkodzenia drewniane drzwi firmy Hörmann. Seria ta daje bowiem szczególną sposobność indywidualnego zestawiania faktur i kolorów. Dzięki łączeniu doskonałej jakości powierzchni ultramatowej, błyszczącej lub strukturalnej z kolorami białym, jasnoszarym lub antracytowym drzwi te pasują dobrze do wnętrz o różnym charakterze.

Te z powierzchnią Duradecor Ultramat w kolorze antracytowym mogą służyć np. jako tablica kredowa w pokoju dziecka.

 

Odmienny efekt aranżacyjny uzyskamy, wybierając drzwi
z powierzchnią na wysoki połysk, która pozwala uzyskać ciekawy efekt odbicia światła czy z powierzchnią strukturalną, która pomoże stworzyć efekt przytulności.

 

Nagroda wręczona została podczas siódmej edycji Forum Dobrego Designu, która 6 grudnia odbyła się w Warszawie.

 

 

 

Prezes Hörmann Polska sp. z o. o. Krzysztof Horała odebrał dwie nagrody w konkursie Dobry Design 2018 – dla bramy LPU 67 Thermo w wykonaniu Premium i dla drzwi wewnętrznych z serii ConceptLine.


Przeczytaj także:

Dlaczego rekomendujemy aluminiowe drzwi Hörmann w projektach PRO-ARTE
Poza architekturą nie ma życia. Jubileusz 25-lecia firmy Hörmann Polska

Proponowane projekty:

projekt domu

SANTANA
wymiar obiektu: 20.46m x 21.19m
251.71m² 3400 zł

projekt domu

LAGUNA 2
wymiar obiektu: 20.65m x 13.1m
146.9m² 2800 zł

projekt domu

TRYPOLIS 4
wymiar obiektu: 14.28m x 8.18m
106.3m² 2600 zł
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)